Kaulų vėžys - nuotraukos

Kaulų vėžys - yra reta vėžio, kuris sudaro kaulų ląsteles. Vėžys, kuris prasideda kaulų (žinomas kaip pirminio kaulų vėžio) yra ne tos pačios ligos kaip vėžys, kuris prasideda kitą kūno ir pastos (pagal metastazuoja) į kaulą (vadinamas antrinis kaulų vėžys) dalis. Nors tai gali pasirodyti bet jūsų kaulų, pagrindinis kaulų vėžys dažniausiai pasitaiko ilgų kaulų rankose ir kojose.

Kaulų vėžys - simptomai

Tie, kurie patiria vieną ar daugiau iš šių simptomų, nereiškia, kad jie turi kaulų vėžį. Tačiau , jums neturėtų ignoruoti.

Toliau pateikiami kai kurie galimi simptomai kaulų vėžiu :

Kaulų skausmas : skausmas kauluose dažniausiai yra stebimas , kainavikas pradeda augti . Iš pradžiųskausmas gali pasireikšti tik tam tikru paros metu . Po priklausomai nuo to kaip vėžys vystosi,skausmas gali tapti nuolatinis . Kitos sąlygos , pavyzdžiui, osteoporozės ar artritas taip pat gali sukelti kaulų skausmas ar sąnarį.

Patinimas : sritis, kuriojeskausmas yra įsikūrusi gali pradėti požymių edema.

Plyšiai : Vėžio ląstelės gali susilpninti kaulus . Kartais tai gali sukelti kaulų lūžius.

Žemas mobilumas : Kai kuriais atvejais , priklausomai nuo naviko vietą galite padaryti normalus judesiai tampa sudėtinga ir / arba skausmingas.

Kiti simptomai : svorio kritimas ir nuovargis. Kiti simptomai gali atsirasti , jeivėžys išplitęs į kitus organus.


Kaulų vėžys - Gydymas

Trys bendros formos gydymo kaulų vėžiu: yra chirurgija, radioterapija ir chemoterapija. Priklausomai nuo to, bendrą sveikatą gali nustatyti, kurios gydymas yra tinkamiausias derinys.