Kepenų vėžys - nuotraukos

Kepenų vėžys - nuotraukos

source:
en.wikipedia.org

Kepenų vėžys - piktybinis navikas kepenyse. Ji paprastai atsiranda kaip iš kitos vėžio metastazių simptomai yra apetito stoka, silpnumas, pilvo pūtimas, gelta ir viršutinės pilvo dalies diskomfortas. Yra dviejų tipų kepenų vėžio:

Kepenų vėžys - simptomai

- Primityvus kepenų vėžys - vėžyskepenų primityvus yra gana retas reiškinys Europoje ir Amerikoje , yra dažnesni Afrikoje ir Azijoje. HCC yralabiausiai paplitęs kepenų auglių , tai įvyksta 20 % atvejųsveikas kepenis, dažniausiaikepenų pasiekė anksčiau buvusi kepenų liga Duok (cirozė, lėtinis hepatitas) .
Simptomai ir požymiai: - ​​HCC virsta dideliu kepenų aptikti čiuopiant ir pagal pseudo - infekcinė karščiuojantiems valstybės. Jis sukelia vidutinio stiprumo skausmą , lokalizuotas viršutinės pilvo .
Diagnostika ir evoliucija - gali būti diagnozuojama ultragarsu , scanografiei ir kepenų biopsija vadovaujasi ultragarsu. Metastazių rizika , daugiausia plaučių ir kaulų, yra labai svarbus.
Gydymas - chirurgiškai pašalinus naviką , kai neįmanoma arba dalinis Kepenų dalies pašalinimas . Taip pat galite apsvarstyti kepenų transplantacijos . Pradžioje formų nėra susijęs chirurgija , gydymas gali būti grindžiamas bendrąją arba vietinę chemoterapija. Prevencijos primityvūs kepenų navikai yra grindžiama kova su alkoholizmu , prieš hepatito B ir C vakcinacijos ir lėtiniu hepatitu B ir C gydymo

Antrinis kepenų vėžys - ji gali atsirasti per bet kurios kitos vėžio , tačiau yra labiau paplitusi virškinimo vėžio ( storosios žarnos, skrandžio, kasos, tulžies ) ir ginekologines vėžio ( gimdos, kiaušidės , krūtys ) .
Simptomai ir požymiai: - ​​antrinė kepenų vėžį gali būti išverstas sutrikusio bendros būklės arba gelta. Klinikinis tyrimas gali atskleisti paliesti daug limfmazgių kepenis ( " kepenų kaštonų " ) , skausmingas ar ne.


Kepenų vėžys - Gydymas

Diagnozė yra grindžiama ultragarsu ir biopsija scanografiei būtina patvirtinti pasiekimų kepenis. Gydymo, jei įmanoma, chirurginis (naviko abliacija). Iš pasklidųjų taršos formų, naudojant bendrąją arba vietinę chemoterapiją (injekcijų kateteris dedamas į kepenų arteriją).