Kiaušidžių vėžys - nuotraukos

Kiaušidžių vėžys - yra vėžys, kuris sudaro tiriamųjų moterų kiaušidžių audinių. Kiaušidės yra moterų lytinių liaukų, esančių ant kiekvienos gimdos pusėje (organų, kurioje kūdikis auga ir vystosi nėštumo metu). Kiaušidės gamina estrogeno ir progesterono (moteriškų lytinių hormonų). Kiaušidės taip pat gamina kiaušinius (kiaušialąstės žinoma). Kiaušidžių vėžys išsivysto, kai ląstelės pradeda augti iš po kontrolės normalus kiaušidės ir piktybiniai navikai atsiranda vienoje ar abiejose kiaušidėse.

Kiaušidžių vėžys - simptomai

Kiaušidžių vėžys yra vadinamas" tyliuoju žudiku ", nes nėra jokių simptomų , kolliga yra labiau pažengusi irišgydyti arba atsisakyti juos išieškoti tikimybė yra labai maža. Tačiau šie simptomai yra daug labiau tikėtina , kad pasitaiko moterų , sergančių kiaušidžių vėžiu nei moterys bendroje populiacijoje. Šie simptomai yra :

Pilvo pūtimas

Dubens arba pilvo skausmas

Nugaros skausmas ar kojų

Viduriavimas , dujų, pykinimas , vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

Sunkumo valgyti ar jausmas visiškai

Šlapimo simptomai ( skuba ar dažnis)

Skausmas lytinių santykių metu

Nenormalus kraujavimas iš makšties

Problemos, susijusios su kvėpavimo

Moterys su kiaušidžių vėžio ataskaitoje , kad simptomai yra patvarios ir atstovauja nuo normalių pokyčius jų kūnus . Dažnis ir / arba skaičius tokių simptomų yra pagrindiniai veiksniai, kiaušidžių vėžio diagnozę . Keletas tyrimų rodo , kad net anksti kiaušidžių vėžys gali sukelti šiuos simptomus . Moterys, kurios šiuos simptomus beveik kasdien daugiau neikeletą savaičių turėtumėte pamatyti savo gydytoją , pageidautina ginekologą . Skubios medicininės vertinimas gali sukelti aptikti ligą kuo anksčiau . Ankstyva diagnozė yraetapas susijęs su prognozė pagerėjo .

Kiaušidžių vėžys - Gydymas

Dabartinis gydymas kiaušidžių vėžio remiasi operacijos ir chemoterapijos deriniu plius radioterapija kartais.