Prostatos vėžys - nuotraukos

Prostatos vėžys - yra trečia pagrindinė mirties priežastis nuo vėžio vyrams visose amžiaus grupėse. Tai retas ir jaunesniems nei 40 metų vyrams. Prostatos vėžys gali sukelti skausmą, sunku šlapintis. Problemos lytinių santykių, arba erekcijos disfunkcijos metu.

Prostatos vėžys - simptomai

Simptomai prostatos vėžiu gali būti :

Šlapinimosi sutrikimai , pavyzdžiui, skausmas, sunkumai pradedant arba nutraukiant srautą.

Nugaros skausmai

Skausmas su ejakuliacija

Mitybos veiksniai apsaugos nuo prostatos vėžio

Vaisiai ir augalai : Yra daug argumentų, remiančių apsauginį poveikį prieš vėžį, vaisių ir daržovių. Neseniai atliktas tyrimas Fred Hutchinson vėžio tyrimų centro JAV parodė , kad didesnis vartojimas daržovių sukelia didelį sumažėjo prostatos vėžio riziką. Taigi , vyrai , kurie suvartojo apie 4 ar daugiau porcijas daržoviųdieną vidutiniškai turėjo prostatos vėžio riziką 35 %, palyginti su tais, kurie kasdien suvartojama mažiau nei 2 porcijas . Daržovės ir žolės su stipriausiu apsauginis poveikis buvokopūstų šeima ( kopūstai , žiediniai kopūstai, briuseliniai kopūstai , brokoliai ir kt . ) . Vyrai , kurie suvartojo tris ar daugiau porcijas per savaitę šių maisto produktų patiko sumažėjo rizika susirgti prostatos vėžiu, 40 %, palyginti su tais, kurie rečiau nei kartą per savaitę per metus suvalgė tokius maisto produktus .

Pomidorai ir pomidorų sultys: . Keli tyrimai nustatė likopeno (rasta dideles sumas pomidorais ir pomidorų sulčių, turintys stiprų apsauginį poveikįnuo 22.000 vyrų tyrimas , po 13 metų parodė, turintiems kraujyje likopeno padidino prostatos vėžio riziką 60 %, palyginti su tų, su žemo lygio.

Vitaminas E :Suomių atliktas tyrimas nuo 29.000 rūkalių , kurie paėmė kasdien papildo 50 TV vitamino E grupės parodė 41 % sumažėja prostatos vėžio mirčių.

Vitaminas D Vitaminas D atrodo, kad anti- naviko poveikio , palyginti su prostatos vėžiu. Paimti iš tyrimo dėl didelio skaičiaus sveikatos priežiūros darbuotojų ( daugiau nei 47.000 vyrų ) duomenys parodė, kad vitamino D (ir valgyti vaisius ) apsaugo gera priemonė nuo prostatos vėžio.

Selenas : Selenas yramineralas su antioksidacinėmis savybėmis organizme. Sveikatos priežiūros darbuotojai tyrimo duomenys parodė, kad vyrai , kurie suvartojo daugiausiai seleno turėjo 51 % mažesnę riziką susirgti prostatos vėžiu , palyginti su tais, kurie turėjo mažiausią suvartojamų šio mineralo . Tas pats efektas buvo akivaizdus eksperimentiniu tyrimų, kuriuoseiš 1312 žmonių grupė tikroje 200 mcg seleno kasdien 4,5 metų. Sumažėjo apie prostatos vėžio. 50 %, palyginti su kontroline grupe , kuri nebuvo suteikta seleno. Maisto produktai turtingiausių seleno yra kruopos ir bertoletijos ( 2 bertoletijos pakanka padengti seleno reikalavimus visą dieną ) .

Atkreipkite dėmesį į tai , ką valgyti! Negalima persivalgyti įrodo apsaugoti ne tik nuo nutukimo , bet ir prostatos vėžys . Bent jau atsižvelgiant į 197 Kanados studijų : Vyrai , kurie valgė daugiausiai kalorijų turėjo prostatos vėžio riziką 2,7 karto didesnę nei tie, kurie suvartojo mažiausiai kalorijų.

Sumažinti riebalų ! Tie, kurie valgo per daug riebalų - gyvūnų ir daržovių - jie susiduria su 2-3 kartus didesnę riziką susirgti prostatos vėžiu. Išimtys yra alyvuogių aliejus ir omega - 3 riebalų (pavyzdžiui, linų ir riešutų ) .

Sumažinti vartojimą pieno ir pieno produktų Kai kurie tyrimai parodė ryšį tarp pieno vartojimo ir padidėjusios rizikos prostatos vėžio ryšį. Priežastis , atrodo, didesnis kalcio vartojimas tiems , kurie vartoja pieno .

Sojos - Sojos garsus - įrodo savo prevencines savybes ir tinkamą prostatos vėžiu. Taigi, vienas iš didžiausių tyrimų ( 12.000 dalyvių) nustebino išvadą , kad vyrai , kurie suvartojo sojos kasdien patiko sumažėjo rizika susirgti prostatos vėžiu, 70 % !


Prostatos vėžys - Gydymas

Prostatos vėžio gydymas dažnai priklauso nuo jūsų vėžio stadijos. Kaip greitai auga ir kaip skiriasi tai nuo aplinkinių audinių. Gydymas gali apimti chirurgija, radioterapija, chemoterapija ar kontroliuoti hormonų, kurie įtakoja vėžio.