Raumenų vėžys - nuotraukos

Raumenų vėžys - (Minkštųjų audinių sarkomos) yra labai reta vėžio, kad atsiranda jungiamojo audinio kūno. Šio tipo vėžys yra labiau paplitęs vaikų yra vienas iš penkių labiausiai paplitusių vėžio diagnozuota tarp vaikų.


Raumenų vėžys - simptomai

Į ankstyvosiose stadijose, minkštųjų audinių sarkomos paprastai nesukelia simptomų. Kadangi minkštųjų audinių yra santykinai elastinga, navikai gali augti gana didelis, Odstawanie normalų audinį, prieš veltinio arba sukelti bet kokį medicinos problema.Pirmasis matomas simptomas paprastai yra neskausmingas vienkartinės arba daugiau

patinimas. Po navikas auga, tai gali sukelti kitų simptomų, tokių kaip skausmas, nes ji gali spausti nervus. Jei ji buvo įsikūrusi ant pilvo gali sukelti pilvo skausmas dažnai klysta dėl menstruacijų spazmai, virškinimo sutrikimas, vidurių užkietėjimas ar kitų priežasčių.

Raumenų vėžys - Gydymas

Apskritai, gydymo minkštųjų audinių sarkoma, priklauso nuo vėžio stadijos. Etapas sarkoma remiasi dydžio ir lygio naviko ir, ar vėžys išplitęs į limfmazgius ar kitų kūno dalių (metastazuoja). Gydymo galimybės minkštųjų audinių sarkoma yra chirurgija, radioterapija ir chemoterapija.

Chirurgija yra labiausiai paplitęs gydymo minkštųjų audinių sarkoma. Jei įmanoma, gydytojas pašalinti vėžį ir saugią ribą sveikų audinių aplink jį.

Radiacinės gali būti naudojamas prieš operaciją trauktis navikai ar po operacijos, sunaikina vėžines ląsteles, kad galėtų išlikti.

Chemoterapija ir radioterapija gali būti naudojamas prieš arba po operacijos bandyti trauktis naviko ar žudyti likusias vėžines ląsteles.