Sarkoma - nuotraukos

Sarkoma - nuotraukos

source:
en.wikipedia.org

Sarkoma - yra vėžys, kuris prasideda raumenims, riebalams, pluoštinių audinių, kraujagyslių, kaulų ar kitų audinių, kurie palaiko savo kūną.

Sarkoma - simptomai

- Labai priklauso nuo susirgimo , vietos, dydžio ir matmenų plėtros tipo. Šie simptomai gali būti sukelti kitų ligų, kurios gali būti vėžinės :

- Kaulų ir sąnarių skausmas , kuri nuolat didės.
- Aptikimas gabalais / mazgelių ant kūno (rankų, kojų ).
- Lūžis be sukelia traumos ar traumos sukelia nepilnametis.

Ewing sarkoma gali sukelti šiuos simptomus : patinimas nežinomo pobūdžio Skausmas ir patinimas srityje , apetito netekimas , karščiavimas, negalavimas , nuovargis, svorio kritimas , jeiliga išplito .

Chondrosarcoma gali pateikti šiuos simptomus:kartais nepatogūs naviko masės , galbūt gniuždant gamtos , daugiausia naktinių skausmų ir gali pasiduoti priešuždegiminių administracija. Skausmas ramybės ir negali nepavykti egzistuoja daugelį metų, bet su lėto augimo per tam tikrą laiką .

Rhabdomyosarcoma paprastai pristato kaip sparčiai auganti patinimas rankos ar kojos . Simptomai minkštųjų audinių sarkomos , įskaitant rabdomiosarkoma , gali skirtis priklausomai nuo vietos . Pavyzdžiui,šlapimo takų ar aplink jį navikas gali turėti įtakos šlapinimuisi irprie kaukolės pagrindo navikas gali suspausti veido nervus, todėl sumažėjo stiprumo veido raumenis ar skausmas šiame lygmenyje .


Sarkoma - Gydymas

Gydymas susideda iš chirurginis, chemoterapinis ar spindulinis gydymas, priklausomai nuo plėtimosi sarkoma ir paciento sveikatos mastu.