Sėklidžių vėžys - nuotraukos

Sėklidžių vėžys - yra sėklidė, kuri nediagnozuota ir negydoma laiku gali būti apibendrintas liga. Jis atsiranda, kai kuriant prenhimul (audinių) sėklidžių nenormalios ląstelės padidėjo dauginimosi potencialą, chaotiškas ir organizmas negali apriboti fiziologinius procesus, padidinti.

Sėklidžių vėžys - simptomai

Simptomai gali apimti vieną ar daugiau iš šių požymių:

- Daugeliu atvejų, pirmasis ženklas ligos yra tūrio arba formos iš vienos arba abiejų sėklidžių kaita - paprastai jie nėra tapatūs dydžio, bet sėklidžių vėžys gali būti sumažėjimas ar padidėjimas tris kartus didesnis tūrio ;

- Patinimas ir / arba cistinė formavimas vienos arba abiejų sėklidžių;

- Sunkumo jausmas į kapšelį;

- Varžymasis skausmingas pilvo apačioje, kirkšnyse ar nugaros, Postrzał jausmas;

- Sumažėjęs lytinis potraukis (lytinis potraukis);

- Skysčio atsiradimas kapšelio maišeliu;

- Įvykus pėdsakų kraujo sperma;

- Nuovargis, bendras silpnumas.


Sėklidžių vėžys - Gydymas

Sėklidžių vėžys yra gydomas:
- Orchiectomy (chirurginis pašalinimas sėklidė blogos) bus įvykdytas, jei palpatoriu tyrimas, sėklidžių ultragarso ir biopsija patvirtino, sėklidžių vėžiu. Tais atvejais, apibendrinimo ligos būtų taikoma chemoterapija ir radioterapija pagal gydymo protokolus literatūroje.

PASTABA: sėklidžių savęs vertinimas yra greičiausias būdas aptikti jokių kalbant apie sėklidžių sveikatos pokyčius ir ypač lengviausias būdas išvengti vėžio sėklidėms.

- Geriausias laikas atlikti sėklidžių Egzamino po dušu ar vonioje, kai raumuo yra atsipalaidavęs ir sėklidės nusileido.
Atsistokite priešais veidrodį, stačias varpos (arba laikykite jį viena ranka), kad būtų galima patikrinti, peržiūrėti be problemų sėklidžių. Jūs turite laikytis bet kokius formos arba dydžio sėklidžių pokyčių.