Skrandžio vėžys - nuotraukos

Skrandžio vėžys - nuotraukos

source:
glogster.com

Skrandžio vėžys - nuotraukos

source:
medindia.net

Skrandžio vėžys - gali atsirasti bet skrandžio dalis gali išplisti po visą skrandžio ir kitų organų aplinkinių. Skrandžio vėžys yra dažnas ir sunkus vėžys, kuris išsivysto iš liaukų, kad linijos vidinės sienos ląsteles bambą (gleivinės). Skrandžio vėžys yra žinomas kaip adenokarcinoma skrandį.


Skrandžio vėžys - simptomai

Anksti skrandžio vėžys dažnai jokių simptomų. Kai skrandžio vėžys auga, kurių ligos simptomai yra labiausiai paplitęs:

Diskomfortas ar skausmas pilvo srityje

Pasunkėjęs rijimas

Pykinimas ir vėmimas

Svoris

Jausmas visiškai arba išsipūtęs po nedidelio valgio

Vėmimas krauju arba kraujo išmatose

Dažniausiai šie simptomai nėra dėl vėžio. Kitų sveikatos problemų, tokių kaip opa ar tam tikros infekcijos gali sukelti patys simptomai. Kiekvienas šių simptomų, reikia kreiptis į gydytoją, kad problemos gali būti diagnozuojama ir kuo skubiau gydyti.


Skrandžio vėžys - Gydymas

Skrandžio vėžys yra, visų pirma, profilaktinė: rūkyti ir Saikingas alkoholio vartojimas gerokai sumažinti riziką. Be to, sumažinti druskos vartojimą ir sūraus maisto, jums reikia valgyti daugiau vaisių ir daržovių.

Įdiegus liga, operacija yra tik potencialiai gydomųjų. Pašalinimas iš skrandžio (gastrectomy) gali būti visiškas arba dalinis. Priklausomai nuo plitimą organizme (metastazių) rizika gali būti naudojamas chemoterapijos ir radiacijos, taip didinant paciento gyvenimą.