Achalazija Cardia - nuotraukos

Achalazija Cardia - nuotraukos

source:
academic.ru

Achalazija Cardia - yra stemplės sutrikimų, kad imituoti širdies liga, todėl, taip pat vadinamas cardiospasm. Tai svarbi priežastis, dėl disfagija tai reiškia, kad ryti taip, kad maistas vyksta apatinės stemplės ir skrandžio nėra lengvai praeiti.


Achalazija Cardia - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Norstikrasis sukelti acalaziei kortelės nėra tiksliai žinoma , yra keletas teorijų :

- Teikti stemplės motorinių nervų yraklajoklis nervas , kuri kontroliuoja judėjimą . Daroma prielaida, kadį nervą klajoklį trikdys gali būtiiš achalazija Cardia ar cardiospasm priežastis.

- Daugelis žmonių turi galimybę kvėpuoti pro burną, gali nukentėti nuo achalazija įpročio , todėl manoma, kad oro rijimas gali turėti į cardiospasm ar achalazija Cardia vaidmenį gamyboje .

- Hiršprungo liga ar gaubtinės žarnos yraįgimtos virškinimo trakto ir Cardia achalaisa gali būti dėl pirminės išsiplėtimas .

- Trūksta integruoto parasimpatinės stimuliacijos ir varymo judrumo stemplę gali sukelti išsiplėtimas stemplės sukelia achalazija Cardia .

Tai yra postuluojama teorijų apie cardiospasm etiologijos nors nė vienas iš šių atvejų nebuvo patvirtinta studijas.

Požymiai ir simptomai

Simptomai sunku nuryti abu skysčius ir kietąsias medžiagas , susijusias su atpylimas ir raugėjimas plius krūtinės skausmas. Kietas maistas paprastai sfinctec judėti dėl savo svorio ir sunkio jėgos poveikį .

Disfagija skysčiams yra svarbus ir vėmimas dėl pseudo turinčių stemplės turinį . Lėtinis šaltas maistas disfagija gali atsirasti anksti gyvenime dėl gedimo atsipalaidavimo apatinės stemplės .
Pabaigoje ligos stadijose komplikacijas :
- Aspiracinė pneumonija, kurią įkvėpti maisto Absorbuoja
- Ezofagitas su stemplės sienos dirginimas dėl fermentacijos maisto.
- Vėžys stemplę.

diagnozė
Achalazija Cardia gali būti diagnozuota požymių ir simptomų pacientas kartu ir pagrįsta laboratoriniais bandymais ( krūtinės ląstos rentgenograma , bario rentgeno , endoskopijos , stemplės scintigrafija ).


Achalazija Cardia - Gydymas

Nors operacija yra galutinis apdorojimas acalaziei Cardia, yra kai kurie vaistai, naudojami pradiniame etape. Kai anticholinerginiai vaistai gali būti nustatyta pradiniame etape achalazija Cardia, tai padeda sumažinti išsiskyrimą, tokiu būdu užkertant kelią atpylimas.

Pasirinkimo vaistas achalazija Cardia ar cardiospasm yra operacija vadinama Heller myotomy širdies ar operacija. Tai pasiekiama taikant apatinės pilvo krūtinės stemplės pabaigoje perpjaunama išilgai per gleivinę.