Alkoholiniai hepatito - nuotraukos

Alkoholiniai hepatito - yra kepenų uždegimas, kurį sukelia alkoholio vartojimas.

Nors alkoholio hepatitas greičiausiai pasitaiko žmonių, kurie geria labai daug metų, liga gali atsirasti žmonių, kurie geria tik saikingai.

Jei diagnozuota alkoholiniam hepatitui turi nustoti gerti alkoholio. Žmonės, kurie ir toliau gerti alkoholio gali pasireikšti sunkia kepenų žalą dėl cirozės ir kepenų nepakankamumo forma.


Alkoholiniai hepatito - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Alkoholiniai hepatito įvyksta tada, kaikepenys pažeistos alkoholio . Tai žinoma, kadetanolio irimas - alkoholio alaus, vyno ar degtinės - gamina labai nuodingų cheminių medžiagų , tokių kaip acetaldehido . Šie chemikalai sukelti uždegimą, kuris naikina kepenų ląsteles . Nors randai kaip mažų mazgų audinio pakeičia sveiką kepenų audinio ir trukdyti kepenų gebėjimą funkcionuoti. Tai negrįžtamas randai, vadinama ciroze , paskutinės stadijos kepenų liga yra alkoholikas.

Rizika didėja su laiku ir sunaudojamą kiekį
alkoholio vartojimas gali sukelti kepenų ligą ir rizika didėja su laiku ir kiekiu alkoholio gerti ilgio. Kad žmonės , kurie geria labai neišauga alkoholio hepatitas ir kepenų cirozė , tikėtina, kad kiti nei alkoholio sukelti hepatito veiksniai . Tai gali būti:

Genetiniai veiksniai . turintys mutacijas tam tikrų genų , kurie įtakoja alkoholio metabolizmą gali padidinti alkoholinė kepenų liga, vėžys , susijusius su alkoholio ir kitų komplikacijų piktnaudžiavimo alkoholiu pavojų.

Kitų rūšių hepatito . ilgalaikis piktnaudžiavimas alkoholiu padidina kepenų žalą kitų tipų hepatitas, ypač hepatito C. Jeigu sergate hepatitu C ir gerti - net vidutiniškai - esate labiau linkę plėtoti ciroze nei jei tu negali gerti.

Prasta mityba . Daugelis žmonių , kurie geria labai blogai maitinasi , arba todėl, kad jie valgo prastai - dažnai keičiant maistą su alkoholiu - ar dėl to, alkoholis, jo toksinis šalutinius produktus, kad organizmas tinkamai ir metabolizmas pasisavina maistingąsias medžiagas , ypač baltymų, tam tikrų vitaminų ir riebalų . Abiem atvejais , maistinių medžiagų trūkumas prisideda prie kepenų ląstelių pažeidimą .

 

Požymiai ir simptomai

Lengvas alkoholinis hepatitas gali sukelti pastebimų problemų, tačiau kailiga tampa sudėtingesni ir labiau pažeisti kepenis , požymiai ir simptomai gali atsirasti , jos gali apimti:

Apetito netekimas

Pykinimas ir vėmimas

Pilvo skausmas ir jautrumas

Pagelsta oda ir akys (gelta)

karščiavimas

Pilvo patinimas dėl skysčių kaupimosi ( ascitas )

apgadinimu

nuovargis

 

diagnozė

Kadangi yra daug kepenų ligų irįvairių veiksnių, kurie gali sukelti , įskaitant virusinių infekcijų , narkotikų ir aplinkos toksinų , diagnozuoti alkoholio hepatitas gali būtiiššūkis. Be pastangų pasiekti diagnozę , gydytojas gali apimti vieną ar daugiau iš šių priemonių :

Medicinos istorija ir fizinę apžiūrą . Gydytojas užduos klausimus apie savo sveikatą , įskaitant alkoholį , ir atlieka fizinį egzaminą.

Kraujo tyrimai . Jie patikrinti didelis tam tikrų kepenų fermentų , susijusių , pavyzdžiui, aspartato aminotransferazės (AST) ir alanino aminotransferazės (ALT) .

Ultragarso . Jūsų gydytojas gali naudoti šią neinvazinį vaizdavimo testas peržiūrėti kepenis ir paneigti kitų kepenų funkcijos sutrikimų .

kepenų biopsija . Taikydami šią procedūrą,nedidelis pavyzdys audinio yra pašalinama iš jų kepenis, ikrus ir tiriamas mikroskopu. Kepenų biopsija paprastai apima įterpiant ilgą adatą , ploną odą ir kepenis , siekiant pašalinti audinių mėginį.


Alkoholiniai hepatito - Gydymas

Jei buvo diagnozuota alkoholiniam hepatitui turi nustoti gerti alkoholio. Taivienintelis būdas pakeisti kepenų pažeidimo arba pažangių atvejais , siekiant užkirsti kelią ligos. Jei jūs ir toliau gerti alkoholio , jums gali patirti rimtų komplikacijų.

Jei esate priklausomas nuo alkoholio ir norėti mesti gerti, gydytojas gali rekomenduoti gydytis , pritaikytą jūsų poreikiams . Tai gali apimti vaistus , konsultacijas , ambulatorinio gydymo programą .

Gydymas prastos mitybos
Gydytojas gali rekomenduoti specialią dietą atvirkštinę mitybos nepakankamumo , kurios gali atsirasti žmonėms , sergantiems alkoholine hepatitas.

Vaistai mažina uždegimą , kepenų
Žmonės , sergantys sunkiu alkoholiniam hepatitui gali svarstyti trumpalaikį gydymą vaistais kontroliuoti kepenų uždegimą . Kai kuriais atvejais gydytojas gali rekomenduoti kortikosteroidus arba pentoksifilino .

Kepenų transplantacijos
Kai kepenų funkcija labai sutrikusi ,kepenų transplantacijos gali būtivienintelė galimybė kai kuriems žmonėms. Nors kepenų transplantacija dažnai sėkmingai,žmonių , laukiančių transplantacijos skaičius gerokai viršija turimą organų kiekį . Dėl šios priežasties , transplantacija į asmenų su alkoholine kepenų liga , kepenų yra prieštaringas.

Netradicinė medicina

Nerasta alternatyvių gydymo ar vaistų išgydyti alkoholio hepatitas . Tačiau , kai kurie augalai ir papildymai priimami kaip gydymo kepenų liga . Vaistažolės ir papildai negali pakeisti gydytojo gydymo ar susilaikymas nuo alkoholio . Bet jei jūs vis dar norite pabandyti papildus , pasitarkite su savo gydytoju apie riziką ir naudą pirmųjų .

Pieno Thistle
Silimarino augalų lapai ir sėklos yra geras kontroliuoti uždegimą kepenyse. Pieno Thistle papildai yra tarp žmonių, kurie serga kepenų ligapopuliarus alternatyvų gydymą . Tačiau tyrimai nustatė , kad žmonės , sergantiems alkoholine kepenų liga , kurie imasi margainis papildų naudą.

Pieno Thistle paprastai yra saugus, bet gali sukelti viduriavimą ir pykinimą. Pasikalbėkite su savo gydytoju apie silimariną pieno , jei norite naudoti šį priedą . Kadangi silimarino gali trukdyti su receptinių vaistų , pasitarkite su gydytoju .

(S- adenosylmethionine ) yrapapildyti, kad yra manoma, kad sumažinti kepenų uždegimą ir padeda kepenims remontuoti pats. Jūsų kūnas natūraliai padarytipats, bet kai kurie faktai rodo , kad žmonės , sergantys kepenų liga turi šį išvaizdą trūkumą.

Šalutinis poveikis gali būti dujų , pykinimas, vėmimas ir viduriavimas.