Anal įtrūkimai - nuotraukos

Anal įtrūkimai - linijiniai pažeidimai ūmus arba ovalios opos apatinės tiesiosios žarnos (išangę), kuris sukelia skausmą per Tuštinimasis pamušalas. Tai dažna liga. Anal įtrūkimai sukelti daugiau rimtų ligų.

Anal įtrūkimai - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Anal įtrūkimai sukelia sužalojimo (traumos ) išangės kanalą. Ši būklė gali atsitikti, jei:

didelis kėdė , kuri veda prie tempimas išangės kanalą .

dėl vidurių užkietėjimas .

kartojantis viduriavimui .

 

Gimdymas taip pat gali traumuoti išangės kanalą. Gimdymo metu , kai kurios moterys plėtoti analinis įtrūkimai . Įtrūkimai taip pat gali būti sukeltas skaitmeninės intarpų (pvz. , per egzaminą ) , svetimkūnio įterpimas arba analinius santykius .

Kadangi daugelis žmonių yra užkietėję arba viduriuojate be getting analinis įtrūkimai , daugelis ekspertų mano, kad yra keletas kitų priežasčių, analinis įtrūkimai . Kai kurie žmonės gali būti pernelyg įtampą dviejų raumenų žiedais ( sfinkteriai ) kontroliuojančių išangę . Išorinis išangės sfinkterio yra pagal sąmoningos kontrolės . Betvidinis išangės sfinkterio nėra pagal savo sąmoningos kontrolės . Tai raumenų lieka spaudimo ar įtampos visą laiką . Plyšio gali susirgti, jeividinis sfinkterio poilsio slėgis tampa per didelis , todėl spazmus ir mažina kraujo tekėjimą į išangę.

Kai kuriais atvejais ,plyšio gali būti dėl Krono ligos , uždegiminės žarnynoligos , kuri sukelia kruvinas viduriavimas, pilvo skausmas, karščiavimas , svorio kritimas, ir įskilimų, fistulių šalia išangės .

Požymiai ir simptomai

Analinis plyšio lemia aštrus skausmas , dilgčiojimas , deginimas skausmas per Tuštinimasis . Skausmas gali būti sunkios , tai gali užtrukti keletą valandų .

Įtrūkimai gali suteikti niežulį. Jie dažnai kraujuoja nestipriai arba sukelti gelsvas skystis biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Jūs galite pamatyti mažą vietoje ryškiai raudonos krauju audinio , ant tualeto ar keletą lašų ant unitazo . Kraujas atskirti nuo sėdynės . Sėdynės tamsiai raudonos kraujo , kuris rodo kitaip , sumaišyti su sėdyne , galbūt uždegiminė žarnų liga , arba gaubtinės . Tokiu atveju jums reikėtų kreiptis į gydytoją, jei pastebėjote bet kokį kraujavimą .

Kartaisanalinis plyšio gali būtineskausmingas žaizdų , kad nebus išgydyti ir kad kraujavimas pertraukomis , bet nesukelia kitų simptomų .

diagnozė

Dauguma gydytojai gali diagnozuoti analinis plyšio remiantis simptomais ir nagrinėjant išangę . Paprastaigydytojas gali pamatyti plyšio sėdmenis , skiriančią nežymiai.

Gydytojas gali atlikti skaitmeninio tiesiosios žarnos egzaminą , arba su instrumentu ( anoscope ) išnagrinėti įtrūkimai. Bet jeikrekas yra labai skausminga,gydytojas paprastai tikėtis , kol jis pradėjo gyti prieš priimant tiesiosios žarnos egzaminą paneigti kitų problemų. Vietinis anestetikas gali būti naudojamas nedelsiant svarstyti tai būtina.

Jei turite kelis įtrūkimus yra iš išangės srityje , o tai gali reikšti galimybę turėti dar vieną sąlygą, pavyzdžiui, uždegiminė žarnų liga , sifilis , kad imuninė sistema, tuberkuliozės , ŽIV infekcijos ar išangės vėžys. Kelių krekingo atsiranda išilgai vidurinės linijos , viršuje arba apačioje per analinę angą .


Anal įtrūkimai - Gydymas

Dauguma plyšius gali būti gydomi namuose ir panardinant į negilų vonią šilto vandens ( Sitz vonia) 2 ar 3 kartus per parą , padidėjo maistinių skaidulų ir atsižvelgiant vidurių užkietėjimo atveju . Nors ATA skausmas , gijimas gali užtrukti kelias savaites išgydyti visiškai. Kartais įtrūkimai išgydyti be gydymo.

Tai gerai, kad dietos, kad nėra užkietėję , remiantis pluošto ir geriamojo vandens arba kitų skysčių , taip pat leis išmatos minkštesnė ir lengviau pravažiuoti.

Ar galima naudoti tepalą be recepto, pavyzdžiui, tuos, kurių sudėtinė dalis yra cinko oksido, Anusol , arba 1 % hidrokortizono nuraminti analinis audinius. Tačiau faktai rodo, kad SITZ vonios ir ląstelienos dietos padeda geriau nei kremai.

Ji taip pat gali apsvarstyti chirurgija jei narkotikai nesibaigia simptomus ir nesukelia gijimą. Dažniausiai naudojamas operacijos yra šoninis vidaus sfinkterotomija .