Ascaridioza - nuotraukos

Ascaridioza - yra cilindro kirminas Ascaris lumbricoides infekcija

Ascaridioza - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

priežastis infekcijos Ascaridioza ( apvaliųjų kirmėlių ) yrarezultatas : infekcinio agento cilindro kirminas Ascaris lumbricoides

Ascaris lumbricoides , arba " Apvaliosios kirmėlės " , atsiranda, kaišio ligos sukėlėjo kiaušinis prarijus, jis išskiria lervų širdys , kad įsiskverbia į dvylikapirštę žarną sieną ir patenka į kraujotaką . Iš čia vyksta kepenyse ir širdyje, ir plaučiai patenka į lervų būseną. Ciklas trunka 1-2 mėnesius ir gali sukelti pneumoniją ir eozinifilie . Antrasis etapas apima nerija ir reinghitirea jų lervas . Pasiekė vėl žarnyne lervos bus subrendęs, bus kiaušinius ir būti šalinamas per išmatose ar burną.

Požymiai ir simptomai

Apskritaiinfekcija nesukelia jokių simptomų. Požymių ir simptomų paminėtų įvairių šaltinių Ascaridioza ( askaridžių ) sąrašas apima keturias žemiau išvardytų simptomų :

Skrandis

pykinimas

vėmimas

karščiavimas

skrepliai iš skreplių su kraujo ir lervos

krūtinės skausmas

diagnozė

Dauguma liga jau diagnozuojama nustačius askaridžių kiaušinių išmatose iki išmatų tyrimas.


Ascaridioza - Gydymas

- Ar paprastai gydomi benzamidazolelor pvz Mebendazolas ar albendazolio. Kai kurie gydytojai išvengti šio narkotiko rūšį pirmaisiais gyvenimo metais vaikas arba nėščioms moterims. Pirantelis ir ivermektino gali būti naudojamas, kai įprasti vaistai netinka. Kai gydymas yra užbaigtas, svarbu ligoniams praktiškai prevencines priemones, kad būtų išvengta pakartotinio užsikrėtimo. prevencija

- Gerinti higienos ir sanitarijos praktika yra būtina siekiant sumažinti infekcijos riziką ir išvengti pakartotinio užsikrėtimo žmonėms, gaunantiems gydymą. Tose srityse, kur užkrėtimo Apvaliosios kirmėlės yra bendra, pacientai gali gydytis kasdieninį deworming vaistą išvengti problemų vėliau. Lumbrocoides Ascaris kiaušiniai gali išlikti aplinkoje daugelį metų, todėl reikia žiūrėti atsargiai.