Atrophic gastritas - nuotraukos

Atrophic gastritas - nuotraukos

source:
health.com

Atrophic gastritas - yra būklė, kai skrandžio gleivinės uždegimas ir audinių pradeda būti sunaikinti. Kai skrandžio audinys yra pažeistas, jis pakeičiamas pluoštinių audinių trakto, kuris apriboja skrandžio sekreciją ir tada pvz pepsino ir druskos rūgšties medžiagos. Kai tai atsitiks, žmonės sukurs skrandžio ir virškinimo problemų. Kai kuriais atvejais, atrofavęsis gastritas yra autoimuninė liga. Tačiau kitais atvejais, ši sąlyga gali būti pareikštas aplinkos veiksnių, įskaitant tam tikros rūšies infekcija. Kaip ir daugelio rūšių gastritas, atrofavęsis gastritas dažnai atsiranda su mažai arba jokių simptomų.


Atrophic gastritas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Atrophic gastritas gali sukelti asociacijas su Helicobacter pylori infekcija paprastaidaugiažidinių procesas, kuriame dalyvauja Ertmė ir kūno gleivinės oxintice skrandžio ir apačioje , o autoimuninė atrofavęsis gastritas yra būdingas plataus masto nuostolių Przyścienny ląstelių masės. Atrophic gastritas remiantis bakterinė infekcija yra besimptomė , ir pacientai turi didesnę riziką susirgti skrandžio karcinoma.

Požymiai ir simptomai

Atrofinio gastrito simptomas yra sutrikęs virškinimas, rūgšties refliukso ar gastroezofaginio refliukso liga . Šios sąlygos paprastai yra būdingas skausmas viršutinėje pilvo , raugėjimas ir pūtimas dažniu.

Pykinimas ir vėmimas , kartais gali būtiiš atrofiniu gastritas ženklas . Pykinimas dažnaikitų rūšių gastritas, atrofiniu gastritas , tačiau pacientams simptomai gali pasireikšti šis simptomas .

Kai su atrofinio gastritas žmonės gali pastebėti, kad jų apetitas sumažėjo. Kai kuriais atvejais , tai apetito trūkumas gali išsivystyti dėl kitų paplitusių simptomų , tokių kaip pykinimas ir vėmimas , todėl sumažėja apetitas.

Kai kuriems pacientams, atrofiniu gastritas gali pasireikšti svorio kaip tokios būklės rezultatas. Vėlgi, daugeliu atvejųsvorio netekimas gali būti priskirta kitų požymių ir simptomų, tokių kaip pykinimas ir vėmimas ir apetito praradimas .

diagnozė

Gastritas paprastai gali būti diagnozuojama remiantis fizinę apžiūrą ir simptomelelor . Norėdami nustatyti, kokio tipo asmuo kenčia nuo gastrito ,gydytojas gali padaryti kai kuriuos diagnostinius tyrimus . Bendras diagnostinis testas yra endoskopija,skrandžio gleivinė gali būti vertinamas , kailankstus vamzdis yra įterpiamas į skrandį. Gydytojai taip pat gali paimti iš skrandžio audinio biopsiją gauti arčiau pažvelgti .


Atrophic gastritas - Gydymas

Atrophic gastritas neturi išgydyti, tačiau keletas yra vaistų, siekiant palengvinti simptomus, įskaitant skrandžio rūgštingumą mažinančius vaistus, protonų siurblio inhibitorių ir histamino blokatoriai. Dėl atrofavęsis gastritas ilgainiui sukelti vitamino B12 trūkumas, pacientų reikės injekcijas.