Bareto stemplė - nuotraukos

Bareto stemplė - yra būklė, kai audinio pamušalas stemplė, raumeningas vamzdelis, jungiantis burną su pilvo pakeičiamas kitu audinio, kuris yra panašus į žarnyno gleivinę. Šis procesas vadinamas žarnyno metaplazija.

Bareto stemplė - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Pagrindinė priežastis, Bareto stemplė yra laikomaslėtinio poveikio skrandžio rūgšties refliukso deramai adaptacija. Bareto stemplė randamas 5-15 % pacientų , kurie siekia medicinos priežiūrą rėmuo ( gastroezofaginio refliukso liga ), norsdidžioji dalis pacientų su Bareto stemplė jokių simptomų

Požymiai ir simptomai

Apskritai iš Bareto stemplės simptomai yra panašūs į gastroezofaginio ligos refflux :

- Dažnas rėmuo ir ilgalaikis
- Vėmimas krauju
- Skausmas po krūtinkauliu , kurstemplė atitinka skrandžio
- Jausmas maisto įstrigo gerklėje
- Nurijus skausminga ir sunku .
- Kosulys , dusulys
- hematemesis
- Pykinimas, vėmimas.
anemija , svorio kritimas .

Pacientams, kuriems pasireiškia šių simptomų, naktį, kai jis yra ištemptas ir tik po tam tikro maisto ar gėrimų .

diagnozė

Kadangi daugeliu atvejų Bareto stemplė nesukelia jokių simptomų , daugelis gydytojų rekomenduoja , kad suaugusiųjų 40 metų ir vyresni suaugusieji , kurie turėjo skrandžio refliukso liga , dėl daugelį metų padaryti endoskopija ir biopsija patikrinti statusą. Diagnostika Bareto stemplė yrapagrindinis ir pats tiksliausias biopsija naudojant endoskopą . Be virškinimo endoskopija priežiūros institucija popacientas sedacija ,gydytojas įterpia lankstus vamzdelis , vadinamasendoskopą , kuris turi šviesą ir miniatiūrinės kameros į stemplę. Jeiaudinys yra įtariamasgydytojas pašalina kelis mažus gabalus naudojant ściskaczem įrenginį - kuri perduodama per endoskopą . Patologas tiria mikroskopu audinį , siekiant nustatyti diagnozę.


Bareto stemplė - Gydymas

Jei Bareto stemplės gydymo naudojant tuos pačius vaistus kaip goastro refliukso liga. Chirurginės galimybės gydant didelio laipsnio displazija yra chirurginis pašalinimas stemplės (esophagectomy) arba endoskopinius gydymo, pavyzdžiui, endoskopinės gleivinės rezekcija arba kaip abliacijos (naikinimo).