Bulimija - nuotraukos

Bulimija - yra liga, kuria asmuo yra susirūpinę valgyti daug maisto per trumpą laiką.Nukentėjusįjį tada naudoja įvairius metodus - pavyzdžiui, vėmimas ar vidurių paleidžiamasis vaistas - užkirsti kelią svorio padidėjimas.

Bulimija - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Moterys labiau nei vyrai yra bulimija , irliga yra labiausiai paplitusi paauglėms ir jaunoms moterims . Nukentėjusįjį paprastai žino, kad jos valgyti nenormalus ir gali patirti baimę ar kaltę .

Tiksli priežastis bulimija yra nežinoma. Genetiniai, psichologiniai, traumos, šeima , visuomenė, ar kultūriniai veiksniai gali vaidinti svarbų vaidmenį. Bulimija gali dėl keleto veiksnių .

Požymiai ir simptomai

Į bulimija epizodai gali dažniau pasireikšti kelis kartus per dieną keletą mėnesių.

Žmonės su bulimija paprastai valgyti daug kaloringų maisto produktų , dažniausiai slaptai .

Tai paprastai sukelia savęs neapykanta , jausmas , kuris veda į tai, kas vadinama apdorojimas, siekiant užkirsti kelią svorio padidėjimas . Gydymas gali apimti: vėmimas ir pernelyg naudotis naudojant vidurių , lewatywa , arba diuretikų (šlapimą varančių tabletes ). Prapūtimo dažnai atneša reljefo jausmą.

Svoris dažnai yra normalus , nors asmenys dažnai gali būti vertinamas kaip nervinė antsvorio . Kadangi svoris dažnai normalus, tai valgymo sutrikimų negali būti pastebėjo kiti.

Simptomų ar elgesio, kurie gali būti matomi šie:

Įrodymas paketai šalinami vidurių , dietos tabletes , emetiką ( vėmimas sukeliantys vaistai ) , ir diuretikų ( vaistų , siekiant sumažinti skysčio , taip pat vadinamas tabletes vandens )

Nuolat dėl žmogus eina į tualetą, tuoj po valgio

 

diagnozė

Stomatologijos egzaminą gali parodyti ertmės ir dantenų infekcijos (pavyzdžiui, dantenų ). Emalis gali būti pažeistos dėl pernelyg didelio poveikio į vemti rūgštimi.

Fizinis patikrinimas taip pat gali būti nustatoma, kad:

nesilaikantiems kraujagysles akyje ( dėl vėmimo )

Burnos sausumas

Bėrimas ir spuogų

ir maži kaliaus prie Golonka viršuje tinkamai savarankiškai sukeltas vėmimas


Bulimija - Gydymas

Žmonės su bulimija , dažnai turi būti paguldytas į ligoninę , išskyrus tai, kad :

gydymo ciklų - buvo anoreksija

Narkotikai yra būtini plaunamųjų panaikinimo

depresija būna

 

Dažniausiailaipsniškas požiūris yra savaime pacientams, sergantiems bulimija . Šis gydymo metodas konkrečius etapus , priklausomai nuo ligos sunkumo ,individualus atsakas į gydymą :

Paramos grupės gali būti naudinga pacientams, sergantiems lengvo liga , kurie neturi sveikatos problemų.

Kognityvinė - elgesio terapija ir mitybos terapija .

Vaistai naudojami bulimija paprastai antidepresantais žinomas kaip selektyvus serotonino reabsorbcijos inhibitorių ( SSRI) . CBT ir SSRI derinys yra labai veiksminga, jei vien KET nėra veiksminga.

 

Pacientai gali atšaukti programas, jei jos turi nerealių lūkesčių yra išgydyti terapija vienas. Prieš pradedant programą ,pacientas turėtų žinoti labai aiškiai :

Iš gydymo skaičius gali būti teisiamas , kolpacientas pavyksta įveikti šį sunkų sutrikimą.

Procesas yra skausmingas ir reikalauja sunkaus darbo nuo paciento ir paciento šeimos.