Dempingo sindromas - nuotraukos

Dempingo sindromas - atsiranda po operacijos padidėjo atliekama siekiant pašalinti skrandžio dalį arba visą, arba jei skrandis buvo chirurginiu būdu apeiti padėti piarderea svorį. Dempingo sindromas taip pat vadinamas greitai skrandžio plovimas.

Dempingo sindromas dažnai didina savo, be medicininio gydymo arba pakoregavus mitybą. Sunkesniais atvejais dempingo sindromas, gali prireikti interrventia chirurgija ir narkotikų terapija.


Dempingo sindromas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Dempingo sindromas , maisto ir skrandžio sultis iš skrandžio į plonąją žarną praeiti labai greitai. Tai yra dėl to, intervenţieii operacija. Pavyzdžiui, angos ( bandomojo ) tarp pirmosios dalies skrandžio ir plonosios žarnos ( dvylikapirštės žarnos ) atveju buvo pažeista arba operacijos metu pašalintos, dempingo sindromas gali išsivystyti .

Dempingo sindromas gali pasireikšti bent pusė žmonių, kurie turėjo skrandžio šuntavimo operacija . Ji vystosi dažniausiai per kelias savaites po operacijos. Kartais tai tampalėtinė liga .

Požymiai ir simptomai

Kai dempingo sindromas simptomai metu ar per 15 iki 30 minučių po valgio, gali apimti :

pykinimas

vėmimas

Pilvo skausmas, spazmai

viduriavimas

Galvos svaigimas.

Pilvo pūtimas

nuovargis

širdies plakimas ir padažnėjęs širdies plakimas

 

Kai požymiai ir simptomai atsiranda vėliau , paprastai 02:59 valandos po valgio , gali apimti :

prakaitavimas

Silpnumas , nuovargis

Galvos svaigimas.

Nerimas , nervingumas

širdies plakimas , padažnėjęs širdies plakimas

nualpti

apgadinimu

viduriavimas

Žemas cukraus kiekis kraujyje ( hipoglikemija )

 

diagnozė

Jūsų gydytojas gali naudoti kai kuriuos šių metodų nustatyti, jei dempingo sindromas.

Vertinimas ir medicininė istorija .

Testavimas cukraus kiekį kraujyje. Kaipcukraus kiekis kraujyje yra dažnai susijęs su dempingo sindromas , jums reikia testą matuoti cukraus kiekį kraujyje į simptomų viršūnę.

Skrandžio plovimas testas . Tyrimas naudojant radioaktyviąsias medžiagas , sumaišyti su priemonių maisto ir pamatysite, kaip greitai maisto juda per skrandį.


Dempingo sindromas - Gydymas

Daugeliu atvejų dempingo sindromas pagerinti pakanka to, kad žmonės mokosi geriau valgyti ir tokiu būdu reguliuoja virškinimo sistemą. Yradidelė tikimybė, kad keisti savo mitybą išspręsti simptomus. Jei keičiant savo dietą nėra veiksminga, kai narkotikų ar operacija gali būti atlikta lėtai skrandžio ištuštinimą .

Vaistai gydyti dempingo sindromas :

Akarbozė ( Precose ) . Šis vaistas vėlavimas angliavandenių virškinimas . Šalutinis poveikis gali būti prakaitavimas, galvos skausmas.

Oktreotidas ( Sandostatin ) . Taikovos - viduriavimas , kuris gali sulėtinti maisto ištuštinimą žarnyne. Preparatą galima švirkšti po oda ( poodinė injekcija) . Oktreotidas vykdo šalutinių reiškinių ( viduriavimas, didelių gabaritų išmatos , tulžies pūslės akmenlige , vidurių pūtimas, vidurių pūtimas ) riziką.

 

chirurgija
Jis naudoja chirurginių procedūrų serijos gydyti atvejus dempingo sindromas. Dauguma šių darbų yra rekonstrukcinės metodai, pavyzdžiui, rekonstruoti pylorus arba pakeisti dėl skrandžio aplinkkelio chirurgija operacija.