Dizenterija šigeliozė - nuotraukos

Dizenterija šigeliozė - yra uždegiminė liga, žarnyno, ypač storosios žarnos, kad rezultatai sunkus viduriavimas, kurių sudėtyje yra gleivių ir / arba kraujas išmatose, pilvo skausmas kartu su fer. Dizenterija neapdorotas, gali būti mirtina.

Dizenterija šigeliozė - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Dizenterija dažniausiai sukelia bakterinė arba pirmuonis infekcijos ar užkrėtimo parazitinių kirminų, bet taip pat gali būti sukeltas naudojant cheminį dirginanti arba virusinės infekcijos.Dažniausia liga išsivysčiusiose šalyse yra bacila Shigella infekcija (šigeliozė dizenterija sukelia). Ameba Entamoeba histolytica infekcija gali sukelti amoebic dizenterija. Tai yra daugiau paplitusi atogrąžų srityse.

Požymiai ir simptomai

Dizenterija yra paprastai lengvas liga, kuri sukelia lengvas simptomai paprastai susidedantis iš skrandžio skausmas ir šviesos artimųjų išmatose dažnumą. Simptomai pateikti paprastai 02:59 dienų, ir paprastai išnyksta po vieną savaitę. Kai kuriais atvejais, vėmimas krauju, stiprus pilvo skausmas, karščiavimas, šokas ir kliedesiai. diagnozė

Laboratoriniai tyrimai, išmatų tyrimai.


Dizenterija šigeliozė - Gydymas

Jei dizenterija gydyti dažniausiai naudojami narkotikų, tokių kaip antibiotikai, nuo viduriavimo narkotikų Rehidratacija ir elektrolitų reeechilibrare. Daugeliu atvejų liga eina nuo sine.Un svarbus veiksnys yra prevencija, kurią sudaro į higienos tinkamo maisto ir geriamojo vandens rankoms plauti neužteršto.