Gastroenteritas - nuotraukos

Gastroenteritas - nuotraukos

source:
lifespan.org

Gastroenteritas - yra skrandžio ir plonųjų ir storųjų žarnų uždegimas.

Gastroenteritas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Gastroenteritas yra infekcija, kurią sukelia virusai, veislės, kuri sukelia vėmimą ir viduriavimą. Daugelis virusų gali sukelti gastroenteritą, įskaitant rotavirusai, norovirusų, adenovirusais, 40 ir 41 tipų; sapoviruses ir astroviruses. Jūsų gydytojas gali nustatyti, ar viduriavimas sukelia virusas ar kažkas kita.

Požymiai ir simptomai

Pagrindiniai simptomai gastroenteritas yra vandeningas viduriavimas ir vėmimas.Nukentėjo asmuo taip pat gali būti galvos skausmas, karščiavimas ir pilvo spazmai (skrandžio skausmas). Simptomai dažniausiai prasideda 1-2 dienas po užsikrėtimo virusu, kuris sukelia gastroenteritas ir gali trukti 1-10 dienų.

diagnozė

Apskritai, gastroenteritas yra diagnozuota gydytojas pagal simptomus ir medicininės apžiūros pacientui. Rotaviruso infekcija gali būti diagnozuota atliekant laboratorinius išmatų pavyzdį.


Gastroenteritas - Gydymas

Svarbiausi metodai gydant gastroenteritas vaikams ir suaugusiems yra išvengti sunkių nuostolių skysčių (dehidratacijos). Šis gydymas turėtų prasidėti namuose. Jūsų gydytojas gali Jums konkrečius nurodymus dėl kokios skysčių gerti. Vaistai, įskaitant antibiotikus (kurie neturi poveikio virusams), ir kitais gydymo būdais turėtų būti vengiama, nebent jis yra rekomenduojamas gydytojas.