Gastroezofaginio refliukso - nuotraukos

Gastroezofaginio refliukso - yra lėtinė virškinimo atsitinka, kai mažesnis stemplės sfinkterio atidaro spontaniškai, už įvairaus laiką, arba nėra tinkamai užsidaro ir skrandžio turinys pakilti į stemplę.

Gastroezofaginio refliukso - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Gastroezofaginio refliukso liga, kurią sukelia dažnas rūgšties refliukso ar tulžies skysčio į stemplę .

Ryjant ,mažesnis stemplės ,apskrito raumenų apatinės stemplės grupė atpalaiduoja leisti maisto ir skystis tekėtų žemyn į skrandį. Tada ji užsidaro vėl .

Tačiau, jeivožtuvas atpalaiduoja neįprastai arba silpnina , skrandžio rūgštis gali būti stumiama atgal į stemplę ir sukelia rėmenį ir pažeidžiamas dažnio viaţii kasdien. Stūmimas atgal stemplės rūgšties gali dirginti stemplę pamušalas , todėl , kad ji taptų uždegimas ( ezofagitas ) . Laikui bėgant,uždegimas gali neigiamai stemplę , todėl komplikacijų, pavyzdžiui, kraujavimas ar kvėpavimo sutrikimai .

Požymiai ir simptomai

požymiai ir simptomai:

Deginimo pojūtis krūtinėje (rėmuo ), kartais plinta į gerklę , kartu su rūgštus skonis burnoje

krūtinės skausmas

Pasunkėjęs rijimas ( disfagija )

sausas kosulys

Užkimimas ar gerklės

Maisto atpylimas ar rūgštus skystis ( rūgšties refliukso )

Jausmas , gerklės vienkartinės

 

diagnozė

Jei turite dažnai kartojasi rėmuo ar kitų požymių ir simptomų , būdingų gastroezofaginio refliukso gali atlikti šiuos testus ir procedūras, diagnozę , įskaitant:

Spinduliai - X viršutinė virškinimo sistema.

Endoskopijos . Endoskopija yrabūdas ištirti stemplę . Endoskopijos metu ,gydytojas įterpia ploną vamzdelį , lankstus , įrengta šviesos ir kameros ( endoskopu ) žemyn jūsų gerklę . Endoskopą leidžiagydytojas ištirti stemplę ir skrandį.

Bandymas kontroliuoti rūgšties kiekį į stemplę .

Bandymas išmatuoti maisto judėjimą į stemplę . Bandymas apima pateikimo kateterį per nosį ir į stemplę .


Gastroezofaginio refliukso - Gydymas

gydymas gali apimti vieną ar daugiau gyvenimo būdo pokyčius , vaistus , arba operacija.

Gyvenimo pokyčiai

Jei rūkote , sustoti slėnius .

Venkite maisto produktų ir gėrimų, kurie agravaza simptomus.

Prarasti svorio, jei būtina.

Meseleor Manancatul mažas ir dažnai.

Dėvėti laisvus drabužius.

Venkite prieš miegą 3 valandas po valgio.

 

vaistai

Antacidiniai preparatai paprastai rekomenduojama nuo rėmens . Antacidiniai vaistai , gali sukelti šalutinį poveikį, kuris gali sukelti viduriavimą ar vidurių užkietėjimas gali sukelti . Aliuminio ir magnio druskos dažnai sujungiami į vieną produktą subalansuoti šiuos efektus .

Putojimo , pavyzdžiui, Gaviscon , skrandžio turinio padengti putų siekiant išvengti grįžtų .

H2 receptorių blokatoriai , pavyzdžiui, cimetidinas ( Tagamet HB ) , famotidino ( Pepcid AC ) , Nizatidine ( Axid AR) ir ranitidino ( Zantac 75 ) , dėl to sumažės gamybos rūgštimi.

Protonų siurblio inhibitoriai yra omeprazolas ( Prilosec , ZEGERID ) , lansoprazolo ( Prevacid ), pantoprazolo ( Protonix ), rabeprazolis ( aciphex ) ir ezomeprazolo ( Nexium ), kurie pagal receptą .

chirurgija

Chirurgija yravariantas, kai narkotikų terapija ir gyvenimo būdo pokyčiai neturi padėti sumažinti gastroezofaginio refliukso ligos simptomus. Chirurginės operacijos taip pat gali būtiprotinga alternatyva gyvenimą be narkotikų ir diskomfortas.