Hemorojus - nuotraukos

Hemorojus - yra patinusios ir uždegimas venų išangės ar apatinėje tiesiosios žarnos.Tiesiosios žarnos yra paskutinė dalis storosios žarnos, vedančio į išangę.

Išorės hemorojus yra po išangės odos. Vidaus hemorojus atsirasti apatinės tiesiosios žarnos. Vidaus hemorojus gali išsikišti per išangę. Dauguma IŠSIVERTUSIOS hemorojus trauktis atgal viduje tiesiosios žarnos dėl jų pačių.

Hemorojus - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Analiniai arba tiesiosios žarnos venų priežastys patinimas hemorojus . Keletas veiksnių gali sukelti šią patinimas , įskaitant:

lėtinis vidurių užkietėjimas arba viduriavimas

Valstybė dėl ilgą laiką tualetą

ląstelienos trūkumas maiste

 

Kitas hemorojus priežastis yrajungiamojo audinio silpnėjimas tiesiosios žarnos ir išangės , kuri atsiranda su senėjimu.

Nėštumas gali sukelti hemorojus didinant spaudimą pilvo , o tai gali padidinti venų apatinėje tiesiosios žarnos ir išangės . Daugumai moterų, hemorojus sukelia nėštumo išnyksta po gimdymo.

Požymiai ir simptomai

Dažniausias simptomas vidaus hemorojus yra ryškus raudonas kraujas išmatose , ant tualetinio popieriaus arba ant unitazo . Vidaus hemorojus , kurie nėra IŠSIVERTUSIOS paprastai nėra skausmingas. IŠSIVERTUSIOS hemorojus dažnai cauzeza skausmas, diskomfortas, ir išangės niežėjimas .

Kraujo krešuliai gali susidaryti išorės hemorojus. Kraujo krešulys venoje vadinamastrombozė . Trombektomija išorės hemorojus sukelti kraujavimą , skausmingas patinimas ar sukietėjimas aplink išangę. Kaikraujo krešuliai ištirpsta , papildomas odos užmirštas. Oda gali tapti erzina ir sukelia niežulį .

Pernelyg tempia , trina , arba valymo aplink išangę gali padaryti simptomai, tokie kaip niežulys ir dirginimas , blogiau .

Hemorojus yra nepavojinga . Simptomai paprastai išnyksta per kelias dienas , o kai kurie žmonės neturi simptomai hemorojus.

diagnozė

Gydytojas ištirs išangės ir tiesiosios žarnos , siekiant nustatyti , arasmuo turi hemorojus. Simptomai yra panašūs į hemorojaus kitoms išangės ir tiesiosios žarnos problemų, pavyzdžiui, įtrūkimų, verda, karpos ir polipai simptomų.

Gydytojas atliks medicininę apžiūrą ieškoti matomų hemorojus. Skaitmeninio tiesiosios žarnos egzaminą su pirštinės pirštu , išteptas ir anoscope galima peržiūrėti tiesiosios žarnos .

Kruopščiai įvertinti ir tinkamai diagnozuoti gydytojas svarbu bet kuriuo metu , kaiasmuo yra kraujavimas iš tiesiosios žarnos ar kraujas išmatose . Kraujavimas gali būtiir kitų virškinimo ligų, įskaitant gaubtinės žarnos vėžio simptomas .

Papildomi patikrinimai gali būti atliekami neįtraukti kitų priežasčių kraujavimą, ypač žmonėms, 40 metų ir vyresniems :

Kolonoskopija . Lankstus vamzdelis vadinamascolonoscope yra įterpiamas per apsišvietęs išangės , tiesiosios žarnos, ir viršutinės žarnyno , vadinamas dvitaškis. Colonoscope perduoda vaizdus iš tiesiosios žarnos ir visos storosios žarnos vidų.

Sigmoidoscopy . Ši procedūra yra panaši į kolonoskopija , bet ji naudoja trumpas vamzdelis, vadinamas sigmoidoscope ir perduoda vaizdus tiesiosios žarnos ir riestinės gaubtinės žarnos apatinės dalies gaubtinės kad įteka į tiesiąją žarną .

Bario klizma Rentgeno . Medžiaga vadinama kontrastas bario yra įtrauktas į dvitaškis , kad jis taptų matomas rentgeno vaizdus.


Hemorojus - Gydymas

paprastos dietos ir gyvenimo būdo pokyčiai dažnai sumažinti hemorojus patinimas ir atleisti hemorrhoid simptomus. Restoranai didelis ląstelienos dietos gali padaryti išmatos minkštesnė ir lengviau praeiti, taip sumažinant hemorojus sukelia tempia spaudimą.

Pluošto randamas augaluose. Žmogaus organizmas gali suvirškinti pluoštus , tačiau pluoštai padeda gerinti virškinimą ir užkirsti kelią vidurių užkietėjimas. Geri skaidulų šaltinis yra vaisiai , daržovės ir kruopos .

Gydytojai taip pat gali pasiūlyti atsižvelgiant išmatų minkštiklio arba urmu Fiber Supplement " , pavyzdžiui, Psyllium ( Metamucil ) arba metilceliuliozei ( Citrucel ) .

Kiti pakeitimai , kurie gali padėti sumažinti hemorojaus simptomai yra

Geriamojo šešių iki aštuonių stiklinių vandens ar kitų skysčių Nealkoholiniai kiekvieną dieną

Sėdi pirtyje apie 10 minučių kelis kartus per dieną

pratybų užkirsti kelią vidurių užkietėjimas

 

kremai ir žvakutės gali laikinai sumažinti skausmą ir niežulį hemorojus . Šios procedūros turėtų būti naudojami tik trumpą laiką, nes ilgalaikis vartojimas gali pažeisti odą .

Jei namų gydymo nesukelia pagerėjimo simptomų , tada gali prireikti gydyti atliekamagydytojo kabinete ar ligoninėje . Ambulatorinė gydymo vidaus hemorojus yra:

Perrišimas guminiais žiedais . Gydytojas kelia ypatingą gumine juosta aplink hemorojus bazę. Tai sumažino kraujotaką, sukelia hemorojus trauktis . Ši procedūra turėtų būti atliekama tik pagal gydytojo nurodymus.

Sclerotherapy . Gydytojas įleidžia cheminį tirpalą į kraujagyslę trauktis hemorrhoid .

Infraraudonųjų spindulių koaguliacijos . Gydytojas naudoja karštį trauktis hemorrhoid audinį.

 

Didelis išorės hemorojus ar vidaus hemorojus , kad nereaguoja su kitais vaistais , gali būti pašalintas chirurginiu būdu .