Hepatitas E - nuotraukos

Hepatitas E - yra užkrečiama, ūminis kepenų uždegimas. Jis neturi virsti lėtine liga.

Hepatitas E - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Hepatitas sukelia hepatito E E, kuris yraiš užsikrėtusio asmens būstinė. Pavarų hepatito E viruso paprastai atsitinka, kai kažkas geria užterštą su išmatomis , net ką tik mikroskopinių pėdsakų užsikrėtusiu asmeniu vandenį. Pagrindiniai protrūkiai paprastai būna pasaulio regionuose , kur sanitarinė yra prasta.

Kai hepatito E atvejų atsirado kontaktinio asmens kitam asmeniui , tačiau nėra įrodymų, kadvirusas gali plisti per seksualinę veiklą. Pavarų kraujo retai.

Požymiai ir simptomai

Ne visi žmonės , užsikrėtę hepatito E viruso parodys simptomus. Tačiau po 3 iki 8 savaičių po infekcijos , simptomai gali turėti šiuos požymius :

gelta

nuovargis

pilvo skausmas

Pykinimas arba vėmimas

viduriavimas

karščiavimas

Apetito netekimas

Tamsus šlapimas

 

diagnozė

kraujo tyrimas atskleis antikūnų hepatito E viruso Tačiautyrimas nėra daugelyje šalių.


Hepatitas E - Gydymas

Yra jokių narkotikų gydyti hepatito E. Šiltesnės atvejais, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai nustato, paprastai daug skysčių ir mitybą. Nors organizmui kovoti su hepatito E, asmuo turėtų vengti bet kokių vaistų, kurie gali pakenkti kepenims. Sergantiems taip pat turėtų vengti alkoholio sveikimo periodu, nes alkoholis taip pat gali pažeisti kepenis.

prevencija

Geriausias būdas išvengti infekcijos ir hepatito E išvengti užteršto vandens, ypač keliaujant į šalis, kuriose hepatitas E yra paplitęs.

Šiuo metu nėra patvirtinta vakcina nuo hepatito E