Įcentrinis kilpos sindromas - nuotraukos

Įcentrinis kilpos sindromas - nuotraukos

source:
nlm.nih.gov

Įcentrinis kilpos sindromas - yra simptomų grupė ar sukurti po operacijos, pašalinti visą ar dalį iš skrandžio ar pilvo buvo chirurginiu būdu apeiti.

Įcentrinis kilpos sindromas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Įcentrinis kilpos sindromas , maisto ir skrandžio sultys iš į plonąją žarną skrandžio patenka įnereguliuojama neįprastai greitai. Tai yra susiję su pokyčiais skrandį dėl operacijos . Pavyzdžiui, jeiangos ( pylorus ) tarp skrandžio ir pirmą dalį plonosios žarnos ( dvylikapirštės žarnos ), buvo pažeista arba operacijos metu pašalinami, negali sukurti įcentriniai kilpos sindromas.

Įcentrinis kilpos sindromas gali atsirasti mažiausiai vieno ketvirtadalio iki pusės tų, kurie patyrė skrandžio šuntavimo operacija . Ji vystosi dažniausiai per kelias savaites po operacijos.

Požymiai ir simptomai

Kai įcentrinis kilpa sindromo simptomai metu ar per 15 iki 30 minučių po valgio, gali apimti :

pykinimas

vėmimas

Pilvo skausmas ir spazmai

viduriavimas

Galvos svaigimas.

Pilvo pūtimas , raugėjimas

nuovargis

širdies plakimas , padažnėjęs širdies plakimas

 

Kai simptomai vėliau , paprastai po trijų valandų po valgio valandą, jie gali apimti:

prakaitavimas

Silpnumas , nuovargis

Galvos svaigimas.

Šaltkrėtis .

Nerimas , nervingumas

širdies plakimas , padažnėjęs širdies plakimas

nualpti

apgadinimu

viduriavimas

Žemas cukraus kiekis kraujyje ( hipoglikemija )

 

Kai kurie žmonės gali jausti tokius simptomus kaip ankstyvas ir vėlyvas . Sąlygų, tokių kaip širdies plakimas ir galvos svaigimas gali atsirasti arba anksti arba per vėlai, arba abu.

diagnozė

Jūs galite naudoti šiuos metodus nustatyti įcentrinis kilpos sindromas.

Vertinimas ir medicininė istorija . Gydytojas dažnai gali diagnozuoti įcentriniai kilpos sindromas remiantis anamneze . Jeigu Jūs sirgote skrandžio operacija , kuri gali padėti iš įcentriniai kilpos sindromo diagnozę.

Gliukozės kiekio kraujyje tyrimai . Pasitikrink matuoti cukraus kiekį kraujyje nuo simptomų piko padėti patvirtinti diagnozę .

Skrandžio plovimas testas . Tyrimas naudojant radioaktyviąsias medžiagas , sumaišyti su maistu ir pamatysite, kaip greitai maisto juda per skrandį.


Įcentrinis kilpos sindromas - Gydymas

Gydymas paprastai remiasi mitybos pakeitimo ir antispazminis vaistus. Maisto produktai kaip pienas, saldumynai bus labai sumažintas. Narkotikai terrapia įcentrinis kilpos sindromo: tinktūros belladonna, apie 10 iki 15 lašų imtis 10-15 minučių prieš valgį, 1% tirpalo prokainas, prokainu ir anestezina sprendimus, raminamieji, Bergonal, Scobutil, Neopepulsan, Pro-Banthine ir kt. Taip pat galite naudoti antiserotonicele, kaip Deseril duodama prieš valgį su 10/15 min.