Kiaulytė - nuotraukos

Kiaulytė - yra virusinė infekcija, kuri visų pirma pasireiškia seilių liaukos ir / arba vieną iš trijų porų seilių liaukų, esančių žemiau ir priešais ausis. Ši infekcija gali sukelti patinimas vienos arba abiejų paausiniai liaukos.

Kiaulytė - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Priežastis yra kiaulytės kiaulytės virusas plinta labai lengvai iš vieno asmens į kitą užkrėstą seilėse. Orion gali būti iš asmens, kuris čiaudint ar kosulys jau užkrėstas ir užkrėstų seilių , kurios liečiasi su . Tai gali užtrukti kiaulytės ir kai dalijimosi indus ar puodelius . Kiaulytė yravirusinė liga, kaip gripas.

Požymiai ir simptomai

Asmuo užsikrėtęs parotito viruso penkių neturi požymių ar simptomų. Kai paprastai atsiranda nuo dviejų iki trijų savaičių po kontakto su virusu jie gali būti:

Skausminga seilių liaukos arba vienas arba abu.

Skausmas , kai kramtyti ir ryti .

karščiavimas

Silpnumas ir nuovargis

 

Geriausiai žinomas - ženklas kiaulytės yra patinimas seilių liaukų , kurios sukelia patinimas dešinį skruostą seilių liaukos. " Kiaulytė " yravyresni terminas luitų arba patinimas skruostų.

diagnozė

Kraujo tyrimas gali būti reikalinga nustatyti virusinės infekcijos ( Orion ) . Kraujo tyrimas gali aptikti antikūnų oreionuli , nurodant, ar tai yrapaskutinis arba buvusios infekcijos .


Kiaulytė - Gydymas

Atsižvelgiant į tai, kadvirusas yrakiaulytės priežastis , antibiotikai nėra veiksmingi kovoti. Kaip ir su visais virusinių ligų , infekcija kiaulytės turi būti leista daryti savo kursą yra self-healing . Dauguma vaikų ir suaugusiųjų recuperaza kai jis yranesudėtinga byla kiaulytės maždaug per dvi savaites.

Posavaitės laikomas užsikrėtusiu asmeniu nebėra užkrečiama ir gali tęsti darbą .

pamokoma

Kalbant apie prevenciją prieš Orion Orion gali būti naudojama vakcina. Ne, jei vakcinos reikia, jei :

Kraujas, rodo, kad yra imunitetas tymų, kiaulytės ir raudonukės.

Žmonių , gimusių iki 1957

 

Vakcina yra būtinas, jei :

Armoteris turi vaikų ir nenėščioms

Jūs esate kolegijoje , profesinėje mokykloje ar vidurinį

Dirbti ligoninėje, medicinos priežiūros centre.

Jei norite vykti į užsienį .

 

Vakcina rekomenduojama :

Nėščios moterys ar moterys, kurios planuoja pastoti per ateinančius keturias savaites

Žmonės, kurie buvo pasireiškusi alerginė reakcija į želatinos ar neomicino

Žmonės, turintys labai susilpnėjusi imuninė sistema - pavojus nebent vakcinos nauda yra didesnė už riziką.

Jei sergate vėžiu ar kraujo sutrikimas arba kitą liga, kuri paveikia imuninę sistemą , rekomenduojama prieš vakcinaciją pasikonsultuoti su gydytoju.

Šalutinis skiepų poveikis
Dauguma žmonių neturi jokio šalutinio poveikio nuo vakcinos . Kiti gali turėti mažą karščiavimas ar bėrimas. Vienas iš milijono vakcinos gali sukelti sunkią alerginę reakciją.