Kirkšnies išvarža - nuotraukos

Kirkšnies išvarža - nuotraukos

source:
f.imagehost.org

Kirkšnies išvarža - atsiranda, kai minkštųjų audinių paprastai dalis žarnyno iš per apatinės pilvo sienelės silpnumas. Todėl bumbulas gali būti skausmingas, ypač kai kosulys ar keldami sunkų daiktą.

Nebūtinai pavojinga, išvarža nėra geriau arba išnyksta savaime.Kirkšnies išvarža gali sukelti gyvybei pavojingų komplikacijų. Dėl šios priežasties, jūsų gydytojas gali rekomenduoti chirurginės remontas kirkšnies išvaržą yra skausmingas ar tampa didesnis. Kirkšnies išvarža remontas bendras chirurginė procedūra.

Kirkšnies išvarža - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Kai kirkšnies išvaržų neturi akivaizdžią priežastį . Tačiau daugelis dėl šių priežasčių:

Padidėjęs spaudimas pilvo

Prieš pradedant silpna pilvo sienelės

Padidėjęs slėgis pilvo ir jau esančios silpnumas , pilvo sienelės derinys

Kai sunkiųjų kėlimo

Skystis pilvo ertmėje ( ascitas )

nėštumas

Antsvoris

Lėtinis kosulys ar čiaudėjimas

 

Vyrųsilpnoji vieta patinimas paprastai pasireiškia kartu kirkšnies kanalą. Taisritis, kuriojesėklinis laidas , kuriame yra sėklinio latako ,vamzdis , kuri atlieka spermos patenka į kapšelį .

Moterys yra labiau linkę plėtoti išvaržų į šlaunikaulio kanalą , yra netoli kirkšnies kuršlaunies arterija, vena ir nervas praeina per kanalą atidarymo.

Požymiai ir simptomai

Kai kirkšnies išvaržų nesukelia jokių simptomų ir negali žinoti, jūs turite jį tol, kol gydytojas atranda įprastų medicinos egzaminą. Dažnai , tačiau jūs galite matyti ir jausti svarbų bumbulas sukurtas žarnyne . Patinimas paprastai yra labiau akivaizdi, kai stovint, ypač jei kosulys .

Kirkšnies išvarža požymiai ir simptomai yra :

Bumbulas ant abiejų gaktikaulio srityje pusėje

Deginimas skausmas deginimas ar patinimas pojūtis

Skausmas ar diskomfortas kirkšnyje , ypač lenkimo, kosulys ar panaikinimas .

Sunkumo jausmas kirkšnį.

Silpnumas ar slėgis kirkšnį.

Kartais , vyrai , skausmas ir patinimas aplink sėklidžių kapšelis , kaiišsikišusi žarna nusileidžia į kapšelį

 

Požymiai ir simptomai vaikams
Kirkšnies išvaržų kūdikiams ir vaikams atsirasti silpnumas , pilvo sienos , kad yra gimimo metu . Kartaisišvarža gali būti matomas tik tada, kaikūdikis verkia , kosulys .

diagnozė

Fizinis patikrinimas pakanka diagnozuoti kirkšnies išvarža. Gydytojas informuos Jus apie požymius ir simptomus ir ieškos kirkšnyje bumbulas . Nes kojos gali padarytiišvarža svarbesnis, jums gali būti paprašyta atsistoti ir kosulys .


Kirkšnies išvarža - Gydymas

Jeiišvarža yra skausmingas poreikis remontui , paprastai operacijos sumažinti diskomfortą ir išvengti rimtų komplikacijų. Yra dviejų pagrindinių tipų išvaržos operacijos :

Pilvo pjūvį . Taikydami šią procedūrą,chirurgas daro pjūvį kirkšnyje ir stumti žarnyną atgal į pilvą . Tadachirurgas siūti palaidi arba suplėšyti raumenis. Dažnaiprastas taip pat sustiprintas sintetiniu tinkleliu , procedūrą, vadinamą hernioplasty . Po operacijos , jums bus raginami kuo greičiau judėti, bet gali užtrukti apie 5:56 savaites prieš galite atnaujinti visą įprastą veiklą.

Laparoskopija . Be laparoskopinės operacijos,chirurgas . naudoti kelis mažus pjūvius , o nedidelis.

 

prevencija

Įgimtas defektas, kuris gali sukelti išvarža negalima išvengti, tačiau šie žingsniai gali padėti sumažinti kirkšnies išvaržos atsiradimą :

Išlaikyti sveiką svorį .

Valgykite maistą, kuriame gausu ląstelienos. švieži vaisiai ir daržovės ir kruopos yra geros sveikatos .

Atsargiai pakelkite sunkius daiktus arba išvengti jų pašalinimą . Jei pakelti kažką sunkaus , visada sulenkite kelius , o neviduryje ( juosmens ) .

Mesti rūkyti . Be to, didėja sunkių ligų, tokių kaip vėžys , emfizema ir širdies ligų riziką , rūkymas dažnai sukelia lėtinis kosulys , kuris gali sukelti pablogėjimą kirkšnies išvarža.