Laktozės netoleravimas - nuotraukos

Laktozės netoleravimas - yra nesugebėjimas arba nepakankamas gebėjimas virškinti laktozės, cukraus rasti pieno ir pieno produktų. Laktozės netoleravimas sukelia nuo laktazės, kuris yra gaminamas ląstelių sienelės plonosiose žarnose trūkumas. Laktazės skaido laktozę į dvi paprastesnes formas cukrus vadinamas gliukozės ir galaktozės, kurie vėliau patenka į kraują.

Laktozės netoleravimas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Laktozės netoleravimo priežastis yra geriausiai paaiškinti aprašoma, kaipasmuo plėtoja laktazės trūkumas.

Pirminis laktazės trūkumas išsivysto laikui bėgant, ir pradeda maždaug po dvejų metų , kaiorganizmas pradeda gaminti mažiau laktazės . Dauguma vaikų, sergančių laktazės trūkumas neturi laktozės netoleravimo simptomus, kol vėlai paauglystėje ar suaugus.

Mokslininkai nustatė galimą genetinį ryšį su pirmine laktazės trūkumas. Kai kurie žmonės paveldi geną iš tėvų , kuris yra tikimybė, kad jie bus sukurti pirminę laktazės trūkumas.

Antriniai rezultatai laktazės trūkumas yra sunkus viduriavimo liga , celiakija , Krono liga . Šis laktazės stygius tipas gali pasireikšti bet kuriame amžiuje , tačiau dažniausiai pasitaiko vaikystėje.

Požymiai ir simptomai

Žmonės , kurie netoleruoja laktozės , gali jaustis nepatogiai 30 minučių iki 2 valandų po vartojimo pieno ir pieno produktų . Simptomai diapazonas yra nuo lengvo iki sunkaus , remiantis laktozės sunaudojamą kiekį ..

Dažniausi simptomai:

pilvo skausmas

pilvo pūtimas

dujos

viduriavimas

pykinimas

 

diagnozė

Laktozės netoleravimas gali būti sunku diagnozuoti remiantis tik simptomus. Uni pacientų galvoja, kad jie gali kentėti nuo laktozės netoleravimo , nes jie turi panašių virškinimo trakto simptomai , tačiau jie gali simptme dirgliosios žarnos sindromas , kad sukelti panašius simptomus . Gydytojas gali rekomenduoti pašalinti pieno ir pieno produktų iš dietos per trumpą laiką pamatyti , jei simptomai . Bandymai gali būti reikalaujama pateikti daugiau informacijos.

Du bandymai paprastai naudojami matuoti laktozės virškinimą.

Kvėpavimas vandenilio tyrimas . Asmuo geria gėrimą su laktozės ir tadakvapas analizuojama reguliariai matuoti vandenilio kiekį . Paprastai , labai mažai vandenilio yra aptinkama kvėpavimas, bet nesuvirškinto laktozės gamina aukšto lygio vandenilio . Rūkymas ir kai kurie maisto produktai ir vaistai gali turėti įtakos tikslumui .

Rūgštingumas bandymo sėdynės. Sėdynės rūgštingumas testas yra naudojamas kūdikiams ir mažiems vaikams išmatuoti rūgšties kiekį išmatose . nesuvirškinto laktozės sukuria pieno rūgštis ir kitos riebalų rūgštys gali būti aptinkama išmatose mėginio . Gliukozė taip pat gali būti išmatose kaip nesuvirškinto laktozės rezultatas.

Laktozės netoleravimas yra nedažnas, kūdikiams ir vaikams, jaunesniems nei 2 .


Laktozės netoleravimas - Gydymas

Gydymas negali išgydyti netoleruoja laktozės. Nėra būdas skatinti fermento laktazės gamybą.

Netradicinė medicina

Probiotikai gyvena esančių žarnyne, kuris padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą organizmus. Probiotikai taip pat yra kaip aktyvus kai jogurtus ir kaip kapsulės formos priedą. Jie kartais naudojamas skrandžio ir žarnyno ligų, tokių kaip viduriavimas ir dirgliosios žarnos sindromas. Jie taip pat gali padėti Jūsų organizmui virškinti laktozę. Probiotikai paprastai laikomi saugiais ir gali būti teisiamas, jei kiti metodai nepadeda.