Levator sindromas - nuotraukos

Levator sindromas - apskaičiuojamas pagal žarnos raumenų spazmas, kuris sukelia skausmą ir kurie paprastai nėra susijusi su tuštinimosi.Skausmas paprastai trunka mažiau nei 20 minučių.Skausmas gali būti trumpas ir intensyvus arba būti didelis skausmas menkiausio.

Levator sindromas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Priežastis yraraumenų spazmas netoli išangės vietą. Tai raumenų spazmai gali būti dėl : nenormalus raumenų hipertrofija, raumenų fibrozė, visišką ar dalinį nervų pažeidimų , didelio fizinio aktyvumo, fizinio aktyvumo po operacijos trūkumo.

Požymiai ir simptomai

Kaip paprastai simptomai skausmas tiesiosios žarnos srityje, kuri paprastai trunka mažiau nei 20 minučių. Skausmas gali būti trumpas ir intensyvus arba gali būtididelis skausmas tiesiojoje žarnoje neaiški . Jis gali atsirasti spontaniškai asmuo bunda iš miego skausmas. Skausmas gali būti jaučiamas kaip jei ji būtų perduoti pašalinti dujas ar išmatose . Sunkiais atvejaisskausmas gali tęstis keletą valandų ir gali pasikartoti dažniau. Asmuo gali patirti įvairių tiesiosios žarnos veikti siekiant palengvinti šiuos simptomus .

Kiti simptomai yra :
- Skausmas, kuris gali būti sukeltas metu seksualinio akto
- Skausmas dėl judėjimo stoka
- Sukėlė žarnyno skausmas.

diagnozė

Aplinka atlieka fizinį egzaminą paneigti kitų skausmingų sąlygas tiesiosios žarnos ( pvz trombektomija hemorojus , įtrūkimai , ar abscesai ). Fizinis patikrinimas dažnai yra normalu , nors ji gali būti vertinama analiniai raumenys sutartis ir skausmingas. Kartais , žemas nugaros skausmas, kurį sukelia sąlygų ar sutrikimų prostatos. Juosmens ultragarsas gali atskleisti pažeidimų kriaušinės raumenų morfologija .


Levator sindromas - Gydymas

Gydymas ir skausmą sudaro administravimo narkotikų, tokių kaip aspirinas, naprokseno, ibuprofeno, acetaminofeno ir per SITZ vonia. Jei ligos simptomai yra intensyvesnė, žmonės gali padaryti electrogalvanica stimuliacijos terapija, kurioje aukštos įtampos apskaičiuojamas pagal unueii zondai inserae raumenų išangę. Tai padeda skatinti ir sustabdyti raumenų spazmus.