Nevirškinimas - nuotraukos

Nevirškinimas - arba skrandžio, yra bendras terminas, kuris apibūdina diskomfortas viršutinėje pilvo. Nevirškinimas nėra liga, o simptomų, tokių kaip pilvo pūtimas, raugėjimas ir pykinimas kolekcija. Nevirškinimas, nors bendras, gali skirtis nuo asmens. Dėl nevirškinimo simptomai gali būti pastebimas atsitiktinis ar kelis kartus per dieną.

Nevirškinimas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Yra keletas galimų priežasčių , kurios generuoja nevirškinimas . Kai kurie yra susiję su gyvenimo būdu ir tai, ką valgome ir geriame . Nevirškinimas taip pat gali sukelti kitų virškinimo sąlygomis.

Bendrosios priežastys:

persivalgymas

Restoranai greitai

Riebalų arba alyvos maisto

aštrus maistas

Per daug kofeino

Per daug alkoholio

Per daug šokolado

Per daug gazuotų gėrimų

rūkymas

nervingumas

emocinės traumos

Vaistai , įskaitant antibiotikus , aspiriną ​​ir NVNU

Skrandžio uždegimas ( gastritas )

Kasos uždegimas ( pankreatitas )

pepsinės opos

Tulžies pūslės akmenligė

Skrandžio vėžys

 

Kaivirškinimas priežastis negali būti nustatyta, atlikus vertinimą,asmuo gali turėti funkcinę dispepsiją . Funkcinė dispepsija yravirškinimas tipas , skrandis gali paveikti Jūsų gebėjimą priimti ir virškinti maistą ir tadamaisto pasiekti plonosiose žarnose .

Požymiai ir simptomai

Dauguma žmonių su virškinimo turi vieną ar daugiau simptomų, tokių kaip :

Pilnumo jausmas valgant . Ar valgote daug žemės , tačiau jau galite jaustis visiškai ir nustoti valgyti .

Jausmas visiškai po valgio. Pilnatvė trunka ilgiau nei reikia .

Skausmas viršutinėje pilvo. Jauskitės lengvo iki sunkaus skausmo tarp krūtinkaulio ( krūtinkaulio ) dugno ir bambos srityje.

Deginimas viršutinėje pilvo. Jaustis nepatogiai šilumos ar degimo nuo krūtinės ir bambos apačioje.

 

Retesni simptomai, kurie gali ateiti kartu su virškinimas yra :

Pykinimas .

Pilvo pūtimas .

 

diagnozė

Ištirti požymiai ir simptomai nevirškinimo ,gydytojas patikrins jūsų ligos istoriją ir , greičiausiai, bus atlikti fizinį egzaminą. Norėdami atmesti kitas sąlygas , kurios gali sukelti nevirškinimas , gydytojas gali paskirti tyrimus, tokius kaip :

X- spinduliai stemplės , skrandžio ir plonosios žarnos . Šis testas naudoja rentgeno nufotografuoti kūno viduje.

Kraujas, kvėpavimas ar išmatų tyrimai . Jie padeda nustatyti, ariš pepsinės opos simptomai priežastis.

Viršutinės virškinimo trakto endoskopija . Ilgas vamzdis su kamera pritvirtinta plona įterpiamas pro apatinį stemplės burną ir į skrandį . Gydytojas gali pašalinti audinių anomalijas paiešką (biopsija ) tolesniam tyrimui .

Pilvo ultragarso .

Pilvo KT .


Nevirškinimas - Gydymas

Dauguma narkotikų yra skirtos sumažinti skrandžio rūgšties.

Tipai vaistų virškinimas yra :

Antacidiniai vaistai .

antagonistai H- 2 receptorių ( H2RAs ) . Tai apima Axid , Tagamet , Pepcid ir Zantac . Jie sumažina skrandžio rūgštis ir padeda virškinimui , bet ne taip greitai - kaip antacidinių preparatų . Šalutinis poveikis gali būti galvos skausmas , pykinimas, vėmimas, vidurių užkietėjimas , viduriavimas, ir kraujosruvos ar kraujavimas .

Protonų siurblio inhibitoriai ( PSI ). Aciphex , Nexium , Prevacid , Prilosec , Protonix ir ZEGERID yra efektyviausias žmonių, kurie taip pat gastroezofaginio refliukso liga. Šie vaistai mažina skrandžio rūgštingumą ir yra stipresni nei H2RAs . Jie yra prieinami pagal receptą . Galimas šalutinis poveikis yra nugaros skausmas , skausmas, kosulys , galvos skausmas , galvos svaigimas, pilvo skausmas, pykinimas , dujų, vėmimas, vidurių užkietėjimas ir viduriavimas.

Antibiotikai . Jeibakterijos sukelia pepsinės opos ( Helicobacter pylori ) sukelia nevirškinimas , gydytojas gali skirti antibiotikų . Šalutinis poveikis yra skrandžio sutrikimai, grybelinės infekcijos ir viduriavimas .

Antidepresantai . Kaiišsamus vertinimas neparodė už simptomų priežastį ir virš tradiciniais gydymo , gydytojas gali rekomenduoti antidepresantų vaistų. Šie receptinių vaistų gali pagerinti virškinimo sutrikimas diskomfortą mažinant skausmo pojūtį . Šalutinis poveikis gali būti galvos skausmas , pykinimas, prakaitavimas naktį , nerimas ir vidurių užkietėjimas .

 

Netradicinė medicina

Žolelių arbata su mėtomis .

psichologiniai metodai , įskaitant atsipalaidavimo metodai , kognityvinė terapija ir Hypnotherapy .

Naudojant augalų STW 5 , kuris yra pagamintas su mėtų ir kmynų . Atminkite, kad yrarizika, atsižvelgiant žolės , nes jie nėra reglamentuota.