Pinworm - nuotraukos

Pinworm - yra labiausiai paplitęs tipas infekcijos žarnyno kirminų yra plonos ir baltos spalvos, matavimo apie: apie 8-13 mm moterų ir vyrų 2-5 mm ilgio.

Nors infekuotas asmuo miega, moterys pinworms nustatyti tūkstančius kiaušinių odos aplink išangę raukšlės. Nors dauguma užsikrėtusiųjų pinworms nesukelia jokių simptomų, kai kurie žmonės yra išangės niežėjimas ir neramus miegas ..

Oxiuraza dažniausiai atsitinka mokyklinio amžiaus vaikų, mikroskopinių kiaušiniai lengvai plisti nuo vaiko vaikui - ypač jei vaikai pamiršta nusiplauti rankas po naudojimosi tualetu ar prieš valgant.


Pinworm - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Oxiuraza gali ryti Pinworm kiaušinius atsitiktinio . Mikroskopinis kiaušiniai gali būti transportuojami į burną per užkrėstą maistą , gėrimus ar neplautomis rankomis. Nurijus , kiaušiniai pasiekia žarnyną ir brandus per kelias savaites.

Pinworm kiaušiniai gali išgyventi 2:58 savaites ant išorinio paviršiaus . Jūs galite užsikrėsti pinworms jei valgyti ar gerti užterštą maistą arba liečiant užterštus paviršius ir tada palieskite burną .

Požymiai ir simptomai

Oxiuraza simptomai gali apimti:

Niežulys išangės ar makšties

Nemiga, dirglumas ir nerimas

nepastovus pilvo skausmas ir pykinimas

 

Kai su pinworms žmonės nesukelia jokių simptomų.

diagnozė

Oxiurazaei diagnozė tiesiog rasti kiaušinius. Labiausiai paplitęs būdas rinkti Pinworm kiaušinius apima swabbing išangės srityje lipniąja puse į permatomo celofano juosta gabalas. Tadajuosta bus tiriami mikroskopiškai ..


Pinworm - Gydymas

Lengva Pinworm infekcijos ar infekcija be simptomų gali tekti gydyti turėti. Jei reikalingas gydymas ,gydytojas paskirs vaistus visiems šeimos nariams , kad būtų išvengta infekcijos ir pakartotinio užsikrėtimo . Dažniausi anti- parazitinės pinworms yra :

Mebendazolas ( Vermox )

Albendazolas ( Albenza )

Pirantelio ( Pin- X)

Jis gali pasirodyti lengvas virškinimo šalutinis poveikis gydymo metu ir gali prireikti daug dozių atsikratyti pinworms visiškai.

prevencija

Būdų, kaip padėti išvengti Pinworm kiaušinių plitimą apima:

Šepečiu rytą . Nuplaukite išangės srityje , ryte gali padėti sumažinti kūno Pinworm kiaušinius. Dušas gali padėti išvengti pakartotinio užkrėtimo drauge su vandeniu .

Nuplaukite karštu vandeniu. Skalbimo patalynė , naktiniai drabužiai, patalynė ir rankšluosčiai karštu vandeniu padėti nužudyti Pinworm kiaušinius.

Vengti įbrėžimų. Venkite braižymo išangės srityje .

Nusiplaukite rankas. Norėdami sumažinti gauti arba skleisti Pinworm infekcijos riziką , įsitikinkite, kad jūs nusiplaukite rankas ant kėdės ir prieš valgant.