Policistinių kepenų liga - nuotraukos

Policistinių kepenų liga - nuotraukos

source:
pkdiet.com

Policistinių kepenų liga - yra liga, kuria daug cistos formuotis kepenyse, yra paveldima būklė.

Policistinių kepenų liga - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Dauguma atvejų policistinių kepenų liga, kurią sukelia į genų PRKCSH ar SEC63 mutacija, nors kiti genai gali būti įtraukti. PKD1 genas koduoja baltymų sintezė-policistina ekspresuojamą plazminės membranos inkstų kanalėlių ląstelių, kasos ir tulžies latakų epitelio ląstelių ir odos ląsteles. Kitas PKD2 genų rodo kai su PKD1 panašumų.

Požymiai ir simptomai

Daugeliu atvejų liga yra besimptomė, tačiau pacientai gali apibūdinti pilvo diskomfortas uni. Atsiradus komplikacijoms užsikrėtę cistos gali atsirasti, gali atsirasti gelta febra.Si jeigu tulžies latakai yra suspaustas cista. Apskritai 50% pacientų ir inkstų cistos. Kasa, blužnis ir plaučių gali paveikti cistos.Liga vienodai veikia tiek moterims, tiek vyrams.


Policistinių kepenų liga - Gydymas

Gydymas policistinių kepenų ligos priklauso nuo etapo, kuriame liga, apskritai paciento būklė ir ar prezenta.In policistinių inkstų liga daugeliui pacientų nereikia gydymo.

Chirurgija pašalinti skysčio turinį cistos gali sukelti sudėtingas su ascitas formavimas (pernelyg daug skysčio pilvaplėvės ertmėje) masyvi.

Išmuštos laparoskopinės marsupialiarea cistos ir kitų medicinos metodai, kurie gali būti naudojami siekiant pašalinti cistos ..

Kepenų transplantacija yra atliekamas, kai liga yra sunki.