Riebalų kepenų - nuotraukos

Riebalų kepenų - susijęs su kepenų riebalų kaupimosi pacientams, kurie geria mažai arba jokio alkoholio.

Riebalų kepenų - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Kai riebalų kepenų liga yra ne dėl alkoholio , tai įvyksta, kai jūsų kepenys turi problemų su riebalų suskirstymas , sukelia "Statyba" riebalų kepenyse audiniuose. Gydytojai tiksliai nežino, kas sukelia tai. Yradaugybė ligų, kurios gali sukelti šią sąlygą .

Riebalų kepenų liga gali būti įvairių formų - formos:

Nealkoholiniai riebalų kepenų . Riebalų nusėdimą kepenyse yra normalu vienas. Savo paprasčiausia forma , riebalų kepenų liga, gali sukelti kepenų riebalų perteklių , tačiau komplikacijų. Ši sąlyga laikoma labai dažnas.

Nealkoholiniai steatohepatitas . Nedaugeliui žmonių, sergančių kepenų suriebėjimas ,riebalai sukelia kepenų uždegimą . Tai gali turėti įtakos kepenų gebėjimą veikti ir gali sukelti komplikacijų.

Gėrimai riebalų kepenų liga, susijusi su kepenų ciroze . Kepenų uždegimas sukelia randus kepenų audinio . Laikui bėgant, šis randai gali tapti tokie dideli, kad kepenų nebeveikia tinkamai (kepenų nepakankamumas) .

 

Požymiai ir simptomai

Riebalų kepenų liga dažniausiai nesukelia jokių požymių ar simptomų. Kai tai atsitinka, jie gali apimti:

nuovargis

Skausmas viršutiniame dešiniajame pilvo

Svoris

 

diagnozė

Bandymai ir procedūros , naudojami diagnozuoti Nealkoholiniai riebalų kepenų liga apima:

Kraujo tyrimai . Tam, kad stebėti kepenų funkciją, įskaitant bandymus, kepenų fermentų , kurie padeda diagnozuoti .

Vaizdo procedūras. Diagnozuoti naudojamas riebalų kepenų liga ir yra ultragarso , kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso .

Testas kepenų audinio . Jei įtariama,rimtesnė liga gali būti naudojamos procedūros pašalinti audinio mėginys iš kepenų ( kepenų biopsija) . Audinio mėginys tiriamas laboratorijoje ieškoti neatsirado uždegimo ir randai. Kepenų biopsija yra paprastai daroma su ilga adata įterpiamas per odą į kepenis pašalinti kepenų ląsteles (biopsija ).


Riebalų kepenų - Gydymas

Nėra standartinio gydymo riebalų kepenų liga . Vietoj to, jis gali laikyti rizikos veiksnius , kurie prisideda prie riebalų kepenų liga . Pavyzdžiui, jei esate nutukę , reikia prarasti svorio per dietos ir fizinio krūvio , o kai kuriais atvejais vaistų ir operacijos. Jeivaistas sukelia riebalų kepenų liga , jis turi būti pakeistas nutraukti arba ekvivalentas.

prevencija

Siekiant sumažinti riebalų kepenų ligų riziką gali imtis šių priemonių ::

Nurodykite sveiką mitybą. Dieta remiasi daržovių, vaisių , neskaldytų grūdų ir sveikų riebalų.

Išlaikyti sveiką svorį .

Naudojant chemines medžiagas, atsargiai. Jei dirbate su cheminėmis medžiagomis laikykitės saugos priemonių , reikalingų pagal gamintojo instrukcijas.

 

Netradicinė medicina

Nėra alternatyvių gydymo buvo nustatyta, kad būti naudinga gydant riebalų kepenų liga.

Arba padarė daug tyrimų dėl vitamino papildų už riebalų kepenų liga, gydymą , tačiau rezultatai buvo prasti. Teoriškai , vitaminai vadinami antioksidantais gali padėti apsaugoti kepenis sumažinant ar neutralizuoti žalą uždegimas. Tačiau tyrimai vitamino papildų nepalaiko tai.

Saugiausias būdas padidinti antioksidantų yra valgyti daugiau vaisių ir daržovių.