Ropniak tulžies pūslės - nuotraukos

Ropniak tulžies pūslės - tulžies kiekis, kai turinys turi bakterijos gali būti pūlingos infekcijos vadinamas Ropniak tulžies pūslės.

Ropniak tulžies pūslės - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Tulžies pūslės empiema susidaro daugiausia dėl cholecistitas komplikacija acute.Intr užterštas bakterijomis , uždegimo ir stasis kartu su ūmus cholecistitas tulžies pūslės liumenai gaminti ir užpildyti pūliai pūslės . Jei nenorite, kad laiku gydymas gali būti įdiegta bendrosios sepsio kurio perforacija į drenažo nėra .

Požymiai ir simptomai

Simptomai tulžies pūslės empiema yra labai panašus į ūminio tulžies uždegimo . Tobulinimas liga sukelia stiprų skausmą viršutinėje dešinėje pilvo, kartu su karščiavimu ( daugiau nei 39 laipsnių Celsijaus ) plius šaltkrėtis .

diagnozė

Laboratoriniai bandymai tulžies pūslės empiema įtraukti Tarpvalstybinio bendradarbiavimo su diferencialu , kepenų biochemiją , protrombino laiką ir dalinio aktyvinto tromboplastino laiko .

Leukocitozė išaugo iki tokio lygio, didesnių nei 15.000 / dL (su perėjimu į kairę skirtumo ) nepaisant tinkamo gydymo antibiotikais būdingas tulžies pūslės empiema . Tačiau šis scenarijus gali pasireikšti kartu su cholecistito gangrenosum ir keliose kitose diferencinę diagnozę .

Kaitulžies pūslės empiema kylančių iš sudėtingos ūminis cholecistitas , kepenų chemija išvados , susijusios su empiema ir tulžies pūslė paprastai nuorodų svyruoja, kuris padeda atskirti šią sąlygą.

kraujo kultūrų yra naudingas pacientams, sergantiems bakteriemija teigiamų rezultatų, padėti tiesioginis gydymas antibiotikais .

Nors ultragarsas pageidautina peržiūrėti galimus Ropniak atvejus ,liga dažnai atrado atliekant kompiuterinę tomografiją .

Ropniak tulžies pūslės - Gydymas

Gydymas antibiotikais ir priklausomai nuo to, kaip pažengusi liga ir pacientų sveikatai buvo atlikta operacija dėl rezekcija ir tulžies pūslė.