Rotaviruso gastroenteritas - nuotraukos

Rotaviruso gastroenteritas - yra virusas, kuris užkrečia žarnyno beveik visiems vaikams iki 5 metų amžiaus metų.Rotaviruso infekcija sukelia skrandžio sutrikimus ir viduriavimą.

Rotaviruso gastroenteritas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Nuo rotaviruso infekcijos lengvai tapti plačiai paplitęs. Protrūkiai paprastai pasireiškia žiemą ir ankstyvą pavasarį. Nuo rotaviruso infekcijos įvyksta tada, kai daugiau vaikų kartu.

Virusas plinta kontakto su išmatomis užsikrėtusio vaiko . Tačiau virusas lengvai plinta net kai žmonės stengiasi išlaikyti vietoje švarūs. Pavyzdžiui, kai purvinas vystyklų pokyčiai lydintys vaiką, kuris turi gastroenterito rotaviruso , bakterijos gali patekti į persirengimo stalo, rankomis šeimininkė , arba vaiko rankos jau užkrėstas. Rotaviruso gali plisti bakterijos ir kiti vaikai tada ranka rankon neplautų . Pavyzdžiui, bakterijos gali patekti žaislai , doorknobs , ar kriaukle srityje. Mikroorganizmai gali gyventi dienų objektų ir paviršių , jei ne dezinfekuojamos iš karto .

Požymiai ir simptomai

Ji trunka apie 1-2 dienas vaikui, kuris yra veikiami rotaviruso mikrobų prasideda simptomų.

Vėmimas dažnaipirmasis požymis. Paprastai,karščiavimas ir viduriavimas paseks. Dauguma vaikų, sergančių rotaviruso yra labai vandeningas viduriavimas. Labiausiai stiprus viduriavimas trunka 4-8 dienas . Bet epizodų viduriavimas gali trukti ilgai po tovaikas pradeda jaustis geriau. Kai kuriems vaikams , viduriavimas gali trukti kelias savaites.

diagnozė

Rotaviruso gastroenteritas gali būti diagnozuojama remiantis simptomais , metų laikas , taip pat yrasvarbus raktas.

Išmatų tyrimas gali būti atliekami siekiant patvirtinti diagnozę .


Rotaviruso gastroenteritas - Gydymas

Labai svarbu, kad būtų išvengta dehidratacijos. Norėdami išvengti dehidratacijos, gydytojas gali rekomenduoti Rehidratacija gėrimą, skirtą kūdikiams ir mažiems vaikams, kaip antai Pedialyte, Infalyte ar Rehydralyte. Tai gali būti ypač naudinga, jei jūsų vaikas viduriavimas trunka ilgiau nei keletą dienų, gerti rehidracijos skysčių ir padėti pakeisti elektrolitai. Paprasto vandens nesuteikia pakankamai reikalingų maistinių medžiagų ar elektrolitų ir negali būti absorbuojamas, kai vaikas viduriuoja. Rehidracijos gėrimai nėra kaip viduriavimas greitai išgydyti, tačiau jie gali apsaugoti nuo didelės dehidratacijos.