Stemplės limfoma - nuotraukos

Stemplės limfoma - nuotraukos

source:
medscape.com

Stemplės limfoma - yra reta liga. Ši daugeliu atvejų stemplės liga dėl plėtros skrandžio navikų, ar gimdos kaklelio regioninių limfmazgių.

Stemplės limfoma - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Stemplės limfomos priežastis yra nežinoma .

ŽIV / AIDS: ŽIV buvo pripažinta kaip rizikos veiksnys pirminės limfoma stemplės vystymosi ,santykinė rizika susirgti ne Hodžkino limfomos dėl ŽIV yra apie. Ade riebalų 104 kartų didesnis nei žmonių , kurie nėra užsikrėtę .

Epstein - Barr virusas limfomos Dauguma virškinimo trakte yraB ląstelių , tačiau Epstein - Barr virusas reikšmėetiologinis faktorius prieštaringas.

Nors Epstein - Barr virusas yra glaudžiai susijęs Burkitt'o limfomos B limfocitų proliferaciją, jos tikslus vaidmuo GN limfoma yra nežinoma.

Onkogenas : DNR zondai Nerastas C - myc Proto - onkogeno rašybą 75% AIDS limfoma , tai rodo C- myc onkogenas vaidmenį.

 

Požymiai ir simptomai

Stemplės limfomos simptomai yra bendri su kitomis stemplės ligomis , todėl sunku įdėti teisingą diagnozę per trumpiausią laiką . Disfagija ( 89 %) , kūno svorio sumažėjimas ( 67 %) , užkimimas ( 33 %) , ir epigastriumo skausmas ( 33 %) yralabiausiai paplitusi. Kartais vietos blogai pažanga , pavyzdžiui, balso stygų paralyžius , esophagorespiratory fistulės ar stemplės perforacijos išvaizdą .

diagnozė

Diagnostika, stemplės limfoma gali būti labai sunku įgyvendinti. Gydytojas turi taip:

- X- spinduliai stemplės

- Endoskopijos


Stemplės limfoma - Gydymas

Duomenys skiriasi nuo gydymo ir prognozės pirminės stemplės limfoma.Gydymo pasirinkimas grindžiamas histologinio laipsnio naviko ir stemplės dalyvavimą. Pradinis gydymas pirminei stemplės limfoma yra chemoterapija, chirurginis rezekcija ir radioterapija. Kai kurie gydytojai griebtis derinio: vietos rezekcija su chemoterapija ir / ar radioterapija. Naujesni tyrimai parodė, kad ne chirurginiai metodai buvo lygiaverčiai rezultatai tiems, kuriuose buvo taikomas chirurginis metodas.