Stemplės spazmas - nuotraukos

Stemplės spazmas - yra skausmingi raumenų susitraukimai, darantys įtaką stemplę. Stemplės spazmai gali būti jaučiamas kaip staigus ir stiprus krūtinės skausmas, kuris trunka iki kelių minučių. Stemplės spazmai paprastai pasireiškia retai.

Stemplės spazmas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Niekas labai aiškiai žino, kas sukelia stemplės spazmai . Stemplė normalus ( sveikas ) taikant koordinuotas raumenų susitraukimai skaičiaus perkelti maistą į skrandį . Stemplės spazmai nutraukti procesą.

Yra dviejų tipų stemplės spazmas :

Difuzinė stemplės spazmas . Pacientai su difuzinio stemplės spazmas turi pertrūkiais susitraukimus, raumenų , kurie dažnai lydi stemplės atpylimas maisto ir skysčių.

Stemplė " Spragtukas " . Žmonės su skausminga Spragtukas stemplės , stemplės raumenys turi stiprią susitraukimus . Iš dviejų tipų stemplės spazmas , Spragtukas stemplė yra mažiau tikėtina, kad sukelti maisto atpylimas ir skysčių.

 

Požymiai ir simptomai

Požymiai ir simptomai stemplės spazmai apima:

Krūtinės skausmas, dažnai intensyvus, kurie gali būti supainioti su širdies skausmas ( krūtinės angina )

Pasunkėjęs rijimas ( disfagija )

Jausmas, kadobjektas yra įstrigo gerklėje .

Grįžti maisto ir skysčių į burną ( atpylimas )

 

diagnozė

Stemplės spazmas galima diagnozuoti remiantis :

Spinduliai - X stemplės .

Bandymas įvertinti stemplės raumenis. Įterpiant ploną vamzdelį pro nosį ar burną į stemplę matuoti rijimo raumenys stemplės efektyvumą.

Endoskopija stemplė .


Stemplės spazmas - Gydymas

Gydymas yra būtinas retkarčiais spazmas . Svarbu pastebėti, kad sukelia spazmus stemplės spazmai ir bando išvengti tokių situacijų .

Jei stemplės spazmai sunku valgyti ir gerti , gali rekomenduoti šių būdų :

Gydymas rėmuo ar gastroezofaginio refliukso liga gali sukelti spazmai, ir gydyti jokių esminių psichologinių sutrikimų, tokių kaip depresija ir nerimas , kuris gali padėti sumažinti stemplės spazmai .

Vaistai atsipalaiduoti stemplės raumenis ( Isordil ) , nifedipino ( Procardia ) , diltiazemas ( Cardizem , Tiazac ) arba dicyclomine ( Bentyl ) .

Antidepresantai : pavyzdžiui, amitriptilinas , imipramino ( tofranil ) ir trazodonas sumažinti skausmą .

Operacijos. Tais retais atvejais , operacija gali būtivariantas, jei kiti gydymo nepavyko. Vienas variantas yrachirurginė procedūra , kad silpnas stemplės susitraukimus mažinant raumenų spazmai atsiranda ( myotomy ) .