Strongiloidosis - nuotraukos

Strongiloidosis - nuotraukos

source:
stanford.edu

Strongiloidosis - yra parazitinės ligos. Kilęs iš tropinių ir subtropinių ..Liga paprastai pasireiškia kaimo vietovėse ir tarp žemesnių socialinių ir ekonominių grupių.

Strongiloidosis - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Strongiloidosis sukelia parazitas vadinamas Strongyloides stercoralis , kuris daugiausia užkrečia žmones. Šis virusas turi skirtingus gyvenimo ciklus . Nuo lervų ( nesubrendusių etape ) tai parazitas gali greitai sukurti infekcinius etapą žarnyne , kur jie prasiskverbti pro žarnų gleivinę . Šis pokytis ciklas vadinamas vidaus autoinfectie aiškina Strongiloidosis patvarios ir gali užtrukti ilgą laiką ir 40 metų .

Autoinfectia sunkūs ir sunkios infekcijos gali pasireikšti žmonėms, kurių imuninė sistema yra ypač žemas , pavyzdžiui, tiems, kurie gauna kortikosteroidais ar kitais imunitetą slopinančiais vaistais, arba tiems, su įgytu imunodeficito kaip retrovirusų pasekmė , pavyzdžiui, žmogaus T ląstelių limfocitų virusu - 1 .

Požymiai ir simptomai

Strongiloidosis Daugelis infekcijos yra lengvas ir nepastebi . Nuosaikus infekcijos gali sukelti deginantį skausmą pilve . simptomai gali būti pykinimas , vėmimas ir viduriavimas pakaitomis su vidurių užkietėjimu . Sunkios infekcijos sukelti anemija, svorio ir lėtinis viduriavimas . Strongiloidosis labai nuslopintas imunitetas gali sukelti simptomų įvairovė , įskaitant plaučių uždegimą .

diagnozė

Bandymai ir procedūros , naudojami diagnozuoti stemplės susiaurėjimas yra:

Kraujo tyrimai gali būti naudojami siekiant padėti diagnozuoti Strongiloidosis , tačiau šie tyrimai yra linkęs į klaidas . Tai gali būti būtina examenarea sėdynės kelis kartus .


Strongiloidosis - Gydymas

Ivermektino, viena dozė vieną ar dvi dienas. Albendazolas vartojamas dviem kursai 10 dienų taip pat veiksmingai. Tiabendazolas (Mintezol) du kartus per dieną, 2 ar 3 dienas, yra alternatyvaus gydymo, taip pat.Liga išplito per kūną dažnai reikalauja ilgesnio gydymo.

prevencija

Geras Higiena Strongiloidosis padeda išvengti užsikrėtimo.