Vidurių užkietėjimas - nuotraukos

Vidurių užkietėjimas - atidėtas (48 valandų) per evakuoti žarnyno. Užkietėjimas viduriavimas paprastai sausas, mažas dydis ir sunku pašalinti.

Kai kurie žmonės galvoja, kad jie yra užkietėję, jei jūs neturite kėdė kiekvieną dieną. Tačiau panaikinimas gali būti normalus tris kartus per dieną, arba tris kartus per savaitę, priklausomai nuo asmens.

Vidurių užkietėjimas yra simptomas, o ne liga. Beveik kiekvienas gali turėti vidurių užkietėjimas tam tikru savo gyvenimo momentu. Daugiausia kartų užkietėjimas yra laikinas. Supratimas užkietėjimas priežastis, dėl kurių veiksminga kontrolė.


Vidurių užkietėjimas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Norėdami suprasti, vidurių užkietėjimas , ji padeda sužinoti, kaipstorosios žarnos, ar žarnyne gros.După kaip maisto juda dvitaškis,dvitaškis sugeria vandenį iš maisto , kol jis virsta išmatomis. Susitraukimai dvitaškio stumti išmatos į tiesiąją žarną.

Vidurių užkietėjimas atsiranda, kaidvitaškis sugeria per daug vandens , arba jei dvitaškis susitraukimai yra lėtas , todėl pereiti per dvitaškis yra per lėtas . Kaip rezultatas, išmatos gali tapti kietos ir sausos. Dažnos užkietėjimas yra

nepakankamas skaidulų kiekis maiste .

fizinio aktyvumo trūkumas (ypačvyresnio amžiaus žmonėms)

narkotikai

pienas

Dirgliosios žarnos sindromas

pokyčiai gyvenime ar rutinos , pavyzdžiui, nėštumo metu , senėjimas ir kelionės

piktnaudžiavimas vidurių

ignoruojant poreikį turėti Tuštinimasis

dehidratacija

konkrečios ligos arba būklės, pavyzdžiui, insulto ( dažniausiai)

problemos, susijusios su gaubtinės ir tiesiosios žarnos

problemų su žarnyno funkciją ( lėtinė idiopatinė užkietėjimas )

Požymiai ir simptomai

Neturi tuštintis kiekvieną dieną , nebūtinai reiškia , kad esate užkietėję . Jūs tikriausiai vidurių užkietėjimas, tačiau, jei jūs turite du iš šių požymių ar simptomų :

mažiau nei tris Tuštinimasis per savaitę

kietos sėdynės išimtos

Patirti tiesiosios žarnos nepraeinamumas jausmą

Jausmas nepilno evakuacijos

Reikia naudoti vadovą manevrus turėti Tuštinimasis .

Be to, jei bet kuris iš šių požymių ar simptomų , kurie gali rodyti daugiau rimtų sveikatos problemų :

Vietų pasireiškia daugiau kaip tris dienas toli , neatsižvelgiant į korekcines mitybos pokyčiai

Intensyvus pilvo skausmas

Kraujas išmatose

Vidurių užkietėjimas pakaitomis su viduriavimu

Tiesiosios žarnos skausmas

storis pieštukas plonas išmatose

Nepaaiškinamas svorio kritimas


Vidurių užkietėjimas - Gydymas

Nors gydymas priklauso nuo priežasties, sunkumą ir trukmę, vidurių užkietėjimas , daugeliu atvejų pokyčiai mitybą ir gyvenimo būdą padės sumažinti simptomus ir užkirsti joms kelią.

dieta

Mityba su pakankamai ląstelienos ( 20-35 gramų per parą ) padeda suformuoti minkštą sėdynę uni . Gydytojas arba dietologas gali padėti planuoti tinkamą mitybą. Maisto, kuriame gausu skaidulų yra : pupelės , nesmulkinti grūdai ir sėlenos , švieži vaisiai ir daržovės, pavyzdžiui, šparagai, Briuselio kopūstai , kopūstai, ir morkos . Žmonėms , linkusiems į vidurių užkietėjimą , ribojimo maisto produktų, kurie mažai arba visai nėra ląstelienos , pavyzdžiui, ledų, sūrio , mėsos ir perdirbtų maisto produktų , taip pat yra labai svarbus.

Gyvenimo pokyčiai

Kiti pakeitimai , kurie gali padėti gydyti ir užkirsti kelią vidurių užkietėjimas yra gerti pakankamai vandens ir kitų skysčių , tokių kaip vaisių ir daržovių sulčių ir aiškių sriubos.

Vidurius paleidžiantys vaistai

Dauguma žmonių, kurie yra šiek tiek vidurių užkietėjimas nereikia vidurių . Tačiau tiems, kurie padarė pakeitimus mitybą ir gyvenimo būdą ir vis dar užkietėję ,gydytojas gali rekomenduoti vidurių ar lewatywa ribotą laiką . Šios procedūros gali padėti reformuoti chroniškai lėtas žarnyno . Vaikams , trumpalaikis gydymas vidurių , kartu su perkvalifikavimo nustatyti reguliariai žarnyno įpročius , padeda išvengti vidurių užkietėjimas .

Gydytojas turėtų nustatyti, kadapacientas turi vidurius ir kokia forma geriausiai . Vidurius paleidžiantys vaistai geriamos turimą tabletę skystas guminį miltelių ir granulių . Tinklo veikia įvairiais būdais :

Masiniai vidurių paprastai laikomaspatikimiausiu , bet jie gali trukdyti vaistų absorbciją. Šios vidurių laisvinamieji preparatai , taip pat žinomas kaip ląstelienos papildų yra užsigeriant vandeniu . Jie sugeria vandenį į žarnyną ir padarytisėdynės minkštesnė.

Paskatos raumenų ritmiškai susitraukimai žarnyne . Gamintojas pavadinimai yra Correctol , Dulcolax , valymas ir Senokot . Tyrimai rodo, kad fenolftaleino ,kai stimuliuojančių vidurių ingredientas , gali padidintiasmens rizika dėl vėžio.

Tepalai , kurios leidžia išmatos lengviau judėti žarnyne . Mineralinis aliejus yralabiausiai paplitęs pavyzdys.

Saline vidurius laisvinantys vaistai veikia kaip kempinė vandens semtis į dvitaškis lengviau praplaukti išmatose .

Žmonės, kurie yra priklausomi nuo vidurių reikia lėtai sustoti juos naudojant. Gydytojas gali padėti šiame procese. Daugumai žmonių , sustabdyti vidurių atkuria dvitaškis gebėjimą susitraukti natūraliai.