Virškinimo trakto infekcija - nuotraukos

Virškinimo trakto infekcija - nuotraukos

source:
health.com

Virškinimo trakto infekcija - atsiranda, kai bakterija vadinama Helicobacter pylori užkrečia skrandžio ar pirmoji dalis plonosios žarnos. Helicobacter pylori infekcija yra manoma, kad būti maždaug pusė žmonių. Daugeliui žmonių, H. pylori infekcija nesukelia jokių požymių ar simptomų ir nesukelia komplikacijų. Tačiau kitiems, H. pylori gali sukelti sunkių komplikacijų, pvz opų ir skrandžio vėžiu.

Virškinimo trakto infekcija - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Infekcija sukelia bakterija Helicobacter pylori Helicobacter pylori . Žmogus gali užsikrėsti Helicobacter pylori iš kito asmens per tiesioginį sąlytį su seilių ar išmatomis. Helicobacter pylori gali plisti per neapdorotas vandenyje.

Helicobacter pylori infekcija patenka į organizmą per burną ir patenka į virškinimo sistemą. Salu skrandžio rūgštis daro priešišką aplinką bakterijų. Tačiaubakterija Helicobacter pylori yra ypač gerai pritaikomos išlikimo skrandį. Fermentas, kuris yra gaminamas iš biocheminių procesų , sukuria mažai rūgšties buferį patys.

Požymiai ir simptomai

Dauguma atvejų Helicobacter pylori infekcijai negamino požymių ar simptomų. Požymių ar simptomų , kurie gali atsirasti su Helicobacter pylori infekcija apima:

Skausmas arba deginimas pilve

pykinimas

vėmimas

Pilvo pūtimas

Svoris

 

Nedelsiant kreipkitės į gydytoją , jeigu:

Stiprus ir nuolatinis pilvo skausmas .

Pasunkėjęs rijimas

Juodos išmatos ir kraujas.

juoda vemiate arba vemiate krauju .

 

diagnozė

Bandymai ir procedūros , naudojamos nustatyti, ar turite H. pylori infekcija apima:

Kraujo tyrimas . Kraujo tyrimai gali atskleisti požymių infekcijos Helicobacter pylori .

iškvepiamo oro testo . Per iškvepiamo oro testu , gerti tirpalas, kuriame yra radioaktyvių anglies molekules. Jei turite H. pylori infekcija ,radioaktyviosios anglies yra grąžinamas, kaisprendimas yra skrandyje . Kūnas sugeria ir šalina radioaktyvias anglies iškvėpti . Expiriratia yra užfiksuotas į maišą irgydytojas naudoja specialų prietaisą aptikti radioaktyviųjų anglies.

išmatų tyrimas . Laboratorijų išbandymas vadinamasišmatose antigeno tyrimas siekia užsienio baltymų ( antigenų) , susijusius su infekcijos Helicobacter pylori išmatose .

Endoskopijos . Per endoskopinio tyrimo galite peržiūrėti visus viršutinių virškinamojo trakto pažeidimų ir gali pašalinti pavyzdžių audinių ( biopsija ) . Šie mėginiai analizuojami atrasti Helicobacter pylori .


Virškinimo trakto infekcija - Gydymas

Gydymas H. pylori infekcijos paprastai yra susijęs su vaistų derinys su Helicobacter pylorii kūno likvidavimo .

Vaistai pašalinti H. pylori :
antibiotikai yra naudojami gydyti Helicobacter pylori infekciją. Gydytojai paprastai paskirti vaistų derinys, su viltimi, kad ši strategija padės pašalinti Helicobacter pylori infekcija. Jūs tikriausiai turite du antibiotikus 14 dienų.

Vaistai skrandžio sulčių rūgštingumą mažinantys
Vaistai, mažinantys skrandžio sulčių rūgštingumą , gali padėti pagerinti antibiotikų veiksmingumą. Anti rūgštis taip pat gali padėti sumažinti simptomus ir skatina gijimą . Šie vaistai yra:

Protonų siurblio inhibitoriai . Šie vaistai slopinauždarymas recepto rūgštis " siurbliai" per rūgštį gaminančių ląstelių. Pavyzdžiai yra omeprazolas ( Prilosec ) , lansoprazolo ( Prevacid ), pantoprazolo ( Protonix ), rabeprazolis ( aciphex ) ir ezomeprazolo ( Nexium ) .

Histamino ( H 2 ) blokatorius . Šie vaistai mažina rūgšties išsiskyrimą virškinamajame trakte. H 2 receptorių blokatoriai yra ranitidino ( Zantac ) , Famotidinas ( Pepcid ), cimetidiną ( Tagamet ) ir Nizatidine ( Axid ) .

 

Testavimas Helicobacter pylori po gydymo
Jūsų gydytojas gali Jums rekomenduoti išsitirti Helicobacter pylori po kelių gydymo savaičių.

prevencija

Gydytojai nežinote, kaipbakterija Helicobacter pylori plinta , todėl nėra jokio būdo išvengti infekcijos su Helicobacter pylori .