Žarnyno Volvulus - nuotraukos

Žarnyno Volvulus - yra žarnų nepraeinamumas, kurio metu iš žarnyno Tvist kilpa kartu neįprastai.

Žarnyno Volvulus - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

paprastai pasireiškia pacientams ( dažniausiai vaikams) , kurie linkę į šią sąlygą , nes įgimtas žarnyno malrotatiei . Volvulus puslankiu atsiranda bet kokio amžiaus pacientui , paprastai turintiems polinkį dėl neįprasto žarnyno turinio ( pvz., Mekonijus žarnų nepraeinamumas ). Volvulus iš Akloji žarna , skersinės gaubtinės arba sigmoid paprastai pasireiškia suaugusiems su nedidelėmis linkusiems veiksnių, tokių kaip perteklinio žarnyno audinių ir vidurių užkietėjimas .

Požymiai ir simptomai

Nepriklausomai nuo priežasties , simptomai žarnyno Volvulus yra cauzeza du mechanizmus.

Vienas iš jų yra žarnų nepraeinamumas , pasireiškia kaip pilvo pūtimas , vėmimas .

Kitas išemija (sumažėjęs kraujo srautas ) paveiktoje dalis žarnyno .

 

Volvulus sukelia stiprų skausmą ir laipsnišką žalos žarnyno sienelių , su dujų ir skysčio kaupimasis žarnyne obstrukcija. Galų gale, tai gali sukelti nekrozę kurioje aptiktas virusas, žarnyno sienelių , acidozės ir mirties. Todėl Ūmus Volvulus būtina nedelsiant operuoti paveiktoje zonoje žarnyno ir galbūt teliminarea bet dideles porcijas .

Volvulus įvyksta dažniausiai vidutinio amžiaus ir vyresnio amžiaus vyrų . Volvulus taip pat gali pasireikšti kaip reta komplikacija asmenims, sergantiems gaubtinės žarnos nereikalingas normalios anatominės pakeitimus, atsiradusius papildomų kilpų žarnyno .

Sigmoid Volvulus yradažniausias virškinamojo Volvulus ir yra atsakingas už 8 % visų žarnyno kliūčių. Sigmoid Volvulus ypač paplitusivyresnio amžiaus žmonių ir pacientų užkietėja viduriai . Pacientai, pilvo skausmas, vidurių pūtimas ir vidurių užkietėjimas .

diagnozė

Testai naudojami diagnozuoti plonosios žarnos Volvulus apima:

Pilvo rentgeno spinduliai .

Comuter skaitytuvas ar MRT skenavimas .


Žarnyno Volvulus - Gydymas

Laparotomija (chirurginė procedūra, susijusi su dideliu pjūvį pilvo naudotis pilvo ertmę.)

Ir pateikimo dirigavimo sigmoidoscopy untwisting tiesiosios žarnos vamzdis, stebėti, ar neatsiranda išemija žarnų 2-3 dienas, jei nėra pagerėjimo, laparotomija chirurginė intervencija (ir sigmoid rezekcija pirminės anastamosis)

transduodenala juosta.