Žarnyno parazitai - nuotraukos

Žarnyno parazitai - yra virškinimo trakto, kuris sukelia pilvo spazmai, pilvo pūtimas, pykinimas ir seansų vandeningas viduriavimas infekcija.

Žarnyno parazitai - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Infekcija pasireiškia , kai netyčia nurijus parazitus. Tai gali atsitikti , nurijus užteršto vandens , valgyti užterštą maistą arba kontakto nuo kitam asmeniui . Intestinalesunt parasitosis sukelia įvairių parazitų. Dažniausi žarnyno ligos grindžiamas vienu ar daugiau praraziti įskaitant : Gardiazė , Pinworm , Ascaridioza .
Taip pat yra ir kitų parazitų su sumažintu atvejų kaip : himenolepidoza , hidadidoza , kaspinuočių , toksokarozės , toksoplazmozę , trichocefaloza ir daugiau ...

Per nurijus užteršto vandens
Labiausiai paplitęs būdas yra parazitinė infekcija per užterštą vandenį.

pvz Gardiazė parazitų randama ežerų, tvenkinių , upių ir upelių , taip pat vandens fontanai , baseinai , vandens parkai ir kurortų . Vandens ir dirvos gali būti užkrėstos nuotekų šalinimo ar gyvūnų išmatomis . Vaikai vystyklai ir žmonių su viduriavimas gali atsitiktinai užteršti baseinus ir SPA .

Per užterštą maistą
parazitai gali būti perduodamos per maistą , kai jie manipuliuoja žmonių jau yra užsikrėtę , o ne nusiplauti rankas ar maisto nuplauti užteršto vandens . Tai, kad maisto virti tai veda prie žudymo parazitų , tokių kaip infekcijos būdu maistas yra daug mažesnis nei vandens .

Susisiekite iš vieno asmens kitam
Jis gali imtis žarnyno parazitinės infekcijos , jei taps jūsų rankos užterštos išmatų pvz tėvų, kurie pakeisti sauskelnesvaikas jau yra užsikrėtę turi didesnę riziką. Daugelis parazitų , pavyzdžiui, Giardia gali būti išskirstyti per analinį seksą .

Požymiai ir simptomai

Kai kuriems žmonėms žarnyno parazitai nesuteikia jokios ligos ar simptomų ženklas, tačiau šie žmonės vežėjai parazitų ir gali išplisti į kitus per savo išmatose ar adresato. Požymiai ir simptomai paprastai atsiranda 1:59 savaites po sąlyčio ir gali būti :

Vandeningas, blogo kvapo viduriavimas , kartais gali būti tik minkštos sėdynės .

nuovargis

Pilvo spazmai ir vidurių pūtimas

Dujų raugėjimas blogas skonis

pykinimas

Svoris

 

diagnozė

Norėdami padėti diagnozuoti žarnyno parazitus galima padaryti analizuojant išmatų mėginį. Tikslumą , jis gali pateikti per dieną surinkti keletą pavyzdžių .


Žarnyno parazitai - Gydymas

Žmonės, užsikrėtę, bet neturėti jokių simptomų paprastai nereikia gydyti tik tada, kai jie, kaip įtariama, raspandii infekcija.

Jei požymiai ir simptomai yra sunkūs ar patvarūs infekcijos, žarnyno parasitosis paprastai traktuoja narkotikų ::

Metronidazolis (Flagyl). Metronidazolis yra dažniausiai naudojamas antibiotikas infekcijos Giardia.

Tinidazolis (Tindamax)

Nitazoxanide

Zentel

Vermox

 

pamokoma

Nėra medicina gali užkirsti kelią žarnyno parasitosis, bet su tam tikrų atsargumo priemonių gali bent sumažinti infekcijos plitimą.

Spăalatul rankas. Skalbimo rankas po naudojimosi tualetu ar pakeitus sauskelnes ir prieš valgant ar reikia parengti alimentelele.

Vandens valymo. Venkite gerti neapdorotas vandenį iš šulinių.

Negalima nuryti baseino vandens baseinai, ežerų ir upių.

Naudokite vanduo buteliuose.