Implant jąder - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Implant jąder - implantu jądra jest opcją dla ludzi z raka jądra, lub niektóre problemy zdrowotne, które wymagają ekstrakcji jąder. Także dla ludzi z bardzo małą jądra jądra i implant niefunkcjonalny jest vizbila opcji.

- Odbudowa po orchidektomii
- Odbudowa po urazie
- Korekta asymetrii
- Wad wrodzonych 

Implant jąder - Procedura

- Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub rdzenia kręgowego znieczulenia (w tym przypadku pacjent nie śpi, ale nie czuć nic od pasa w dół).

Jądro jest zwykle usuwa się przez nacięcie w mosznie (podobne do operacji przepukliny). Może trzeba będzie wykonać biopsję jądra i zdrowe; Jeżeli jest to konieczne, zostanie omówiony z pacjentem przed jądra miejsce procedură.In usunąć implant jądra dodaje.

Implanty o gładkiej powierzchni jądra, dostępne są w dwóch różnych typów, które są korzystne dla przywiązanie do tkanek.  

Silikonowy żel - Implanty są wyposażone w wymienny krótki Teflon kawałek kierować igły, a zatem, aby zapobiec nakłucia implant.  

- Wysoce polimeryzowany - implanty jąder wzmocnioną pokrywę, która umożliwia utrwalenie implant z szwów przez pokrywę.  

Implant jąder - Windykacja

Większość pacjentów doświadczenie miejscowego dyskomfortu przez 24-48 godzin po zabiegu. Będzie to przepisać leki przeciwbólowe w razie potrzeby. Bandaże pozostanie na mosznie przez kilka dni. Być może będziesz czuł się zmęczony w pierwszych dniach, obrzęk moszny będzie bardziej touch sensibilla. To nie będzie zmienione w żaden moczu.