Peeling chemiczny - zdjęcia

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Peeling chemiczny - jest bardzo skutecznym sposobem na piękną skórę, młodych i zazdrościć.

Przyczyną sławy tej metody jest to, że zapewnia on zarówno mężczyzn jak i kobiet, bardzo skuteczny sposób, aby ich skóra jest gładka.

Peeling chemiczny - Procedura

- Peeling chemiczny to prosty zabieg, który polega na leczeniu skóry z łagodną dawką kwasu. Będzie się to odbywać stopniowo, na zewnętrznej powierzchni skóry na zewnętrzną warstwę skóry na śmierć, poprzez podniesienie świeże nową warstwę. Kwasy są na ogół: - kwas cytrynowy, kwas glikolowy, mlekowy, kwas jabłkowy, kwas winowy.

Po studiach prawidłowo typu skóry i wrażliwość, dermatolog decyduje o rodzaju i stężenia peeling. Wybór środek chemiczny również zależy od stopnia i skóry szkody.

skóry Ese czyścić wodą z mydłem, aby usunąć nadmiar oleju. agent Peeling jest następnie stosowana delikatnie na twarzy lub ciała. W trakcie lub tuż po zabiegu, pacjent może mieć ciepło lub uczucie kłucia na kilka minut.

Peeling chemiczny - Windykacja

Nowa skóra zacznie formować się w pierwszym tygodniu. Skóra będzie bardzo czerwony na początku i gdy jest w różowym na kilka miesięcy. Pełna gojenia trwa około 3-6 miesięcy. Ważne jest, aby uniknąć bezpośredniej lub pośredniej ekspozycji na słońce tym razem, bo inaczej trzeba skazy skóry.