Tissue Expander - zdjęcia

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Tissue Expander - rozwój tkanki raz pierwszy zastosowano w rekonstrukcji piersi po mastektomii. Obecnie jego wykorzystanie wzrosło, w tym także naprawy skóry zniszczonej przez uraz, wycięcie guza lub wady wrodzone.

To jest czasami używane dla celów estetycznych, jak w przypadku implantów piersi.

Tissue Expander - Procedura

- Rozbudowa działa poprzez stymulację wzrostu tkanki łącznej w skórze listopada skóra przylega do winy. Zaletą skórze naturalną zdolność do kłamstwa w taki sam sposób jak wówczas, gdy kobieta rośnie brzuch w czasie ciąży. Osiąga się to poprzez wszczepienie ekspandera tkankowego, który jest urządzeniem typu balon na zdrową skórę. To jest stopniowo wypełniany solą fizjologiczną płynu zastrzyków w ciągu kilku tygodni. Po

pierwsze, wykazują oznaki ścieńczenie skóry, podczas gdy warstwa skóry cienki leżących tkanek ze względu na naciski z balonu zawyżone. Jednostka rozwija blizna wokół kolby reakcyjnej, dodając, że pojawienie się "zbyt full". Kiedy skóra rozszerzył się do pożądanego poziomu, balon jest usuwany wraz z zdeformowanych tkanek. Skóra jest przeniesiony i zszywano, obejmujące wady.

Tissue Expander - Windykacja

Po ekspandera zabiegu implantacji, u większości chorych wznowić ich codziennych zajęć w ciągu 2-3 dni. Ponieważ ekspandera stopniowo wypełniła wiele intamoina pacjentów do zmiany wagi do końca ich zwykłymi procedurami.