Transplantacja włosów - zdjęcia

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Transplantacja włosów - poważny problem kosmetyczny dla kobiet, ale w szczególności dla ludzi, dzięki kilku przyczyn, takich jak starzenie się, genetyka, hormonalne.

Zmian jest Transplantacja włosów jest technika, w których przeszczepione włosy u pacjenta naturalnie w grupach 1-4 włosy nazwie pęcherzyków jednostek. Te zespoły mieszkowe zawierają również gruczołów łojowych (olej), nerwy, mięśnie małe, a czasami dobrze vellus włosów.

Transplantacja włosów - Procedura

- Transplantacja włosów jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym w połączeniu z dożylnym znieczuleniu ogólnym lub przy korzystaniu z klapy. Podczas operacji chirurg przeszczepy włosów zbiorów z głównym darczyńcą zonle położony potylicznej lub czasie. Po zebraniu tych przeszczepów

są pobierane pęcherzyków, każdy mieszek jest bada się pod mikroskopem po przygotowaniu jest zdejmowana z małych nacięć w łysienia okolicy. W zależności od wielkości i złożoności działania mogą być błędne, wymagają dłuższego leczenia operacyjnego.

Transplantacja włosów - Windykacja

Hospitalizacja może być maksymalnie 24 godzin, zwykle szwów 10 dni po zabiegu. Pacjent w pierwszych trzech tygodni należy unikać wysiłku fizycznego wysiłku.

Należy pamiętać, że przeszczepione włosy spadnie do 6 tygodni po operacji, ale root i nadal będzie rósł jak nowe przewody.