Zabieg Botox - zdjęcia

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Zabieg Botox - Skuteczne leczenie przeciw zmarszczkom - Toksyna botulinowa jest neurotoksyną z białek, jest egzotoksyny pochodzenia bakteryjnego, działające na poziomie nerwowe, blokując impulsy nerwowe przesyłane z mózgu do mięśni.

Toksyny wytwarzane przez Clostridium botulinum, co było szczególnie niebezpieczne w przeszłości przez zatrucie pokarmowe. Jest obecnie używane w rozcieńczeniach oczywiście wysokie w medycynie jako lek zwiotczający mięśnie.

Zabieg Botox - Procedura

To jest wstrzykiwany w określonej dziedzinie, takich jak synowie czole, pionowe zmarszczki między brwiami, zmarszczki na rogu oka, co odwracalnie blokuje impulsy nerwowe z nerwów do mięśni twarzy wyrazu zmarszczki. Mięśnie nie umowy i tym samym mają tendencję do

wypoczynku. Kiedy mięśnie relaks, skóra pozostaje gładka i leżąca neridata a nieleczone mięśni twarzy nadal umowy zwykle, dzięki czemu osoby z wyraz twarzy ma pozostać bez zmian.
- Zabieg jest tymczasowe, ponieważ toksyny powoli metabolizowany przez organizm w okresie 3-6 miesięcy, te leczenie powinno zostać wznowione.

Zabieg Botox - Windykacja

W pierwszym 3-7 dni od efektu leczenia jest widoczny. Efekt utrzymuje się zwykle około czterech miesięcy, ale, jak zabieg powtórzyć kilka razy, nawet podczas wtrysku ma tendencję do przedłużenia do sześciu miesięcy lub więcej.