Rzęsistkowica (Trichomonas vaginalis) - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Rzęsistkowica (Trichomonas vaginalis) - jest szeroko rozpowszechnioną chorobą zakaźną, a jest bardzo wysoka, przenoszenia, obejmującej około 30% aktywnych seksualnie kobiet i 25% aktywnych seksualnie mężczyzn. Jest to zakażenie układu moczowo-płciowego, że dotyczy tylko narządów płciowych i dróg moczowych sposoby, głównie płci męskiej i żeńskiej cewki cewki moczowej i pochwy.
Droga transmisji zakażenia Trichomonas vaginalis jest seksualnie seks bez zabezpieczenia i wymianę zabawek erotycznych. Jest nadawany przez seks oralny, ale powinno być chronione, jak również.

Rzęsistkowica (Trichomonas vaginalis) - objawy

U mężczyzn cewka moczowa jest dotkniętych umiarkowanym i przerywanym przecieków występujących, bezbarwny lub blado żółto-zielony, pieczenie, ból i pieczenie podczas oddawania moczu. Ale warunek pozostaje najczęściej bez objawów, które sprawia, że wykrywanie trudne, a innych zwiększa prawdopodobieństwo zakażenia i reinfekcji stałe.

U kobiet z Trichomonas vaginalis zakażenie może dotyczyć zarówno pochwy i ogólne uretra.In jeśli może się tej choroby u kobiet bez objawów. Kiedy pochwa jest wpłynąć niepokojące objawy takie jak katar żółty zielonkawy, zapach spieniony i bardzo nieprzyjemne, to wydzielina z pochwy swędzenie. Gdy zakażenie dotyka ból cewki moczowej, ból i pieczenie podczas oddawania moczu. Ból może wystąpić podczas stosunku.

Rzęsistkowica (Trichomonas vaginalis) - Leczenie

Leczenie jest bardzo proste antybiotyki doustne (czasami związane z leczeniem miejscowym). Leczenie jest krótkotrwały, jeśli są prawidłowo przestrzegane.