Świerzb - zdjęcia

Świerzb - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

Świerzb - zdjęcia

copyright:
wikimedia.org

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Świerzb - jest inwazji roztocza Sarcoptes scabiei . Roztocza są małe ośmionożnego pasożytów. Są to małe, tylko 1 / 3 mm długości i jest przymocowane do skóry, powodując swędzenie . Co wydaje się być gorzej w nocy - pojawia się wraz z pojawieniem się w nocy roztoczy swędzenie wykopu krzywej paskiem, ciemne, od 5 do 15 mm długości i woreczek perłowy wykopu końca.

Świerzb - objawy

Świerzb powodować wysypkę składający się z czerwone wypryski i pęcherze, który wpływa na niektórych obszarach ciała. Świerzb może pojawić się między palcami, nadgarstków i za łokcie, kolana, talii i pępka, obszary wokół brodawek sutkowych, boki i tył nóg, narządów płciowych i pośladków. Bumps (tzw. grudki medycznych) mogą zawierać skórki krwi. W większości przypadków świerzbu, który wpływa na zdrowych, dorosłych osób, nie więcej niż 10 lub 15 żywymi roztoczami, nawet jeśli nie setki uderzeń i pęcherze.

Świerzb - Leczenie

Leczenie świerzbu jest raczej łatwe, biorąc leki na receptę.

- Z scabicide - siarki, benzoesanu benzylu;
- Kontakt owadobójcze - lindan, malahtionul, crotamitonul. Stosowany jako kremy od szyi w dół całe ciało. Traktuj wszystkich partnerów.