Niedrożność jelit (niedrożność jelit) - zdjęcia

Niedrożność jelit (niedrożność jelit) - zdjęcia

copyright:
2.bp.blogspot.com

 
   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Niedrożność jelit (niedrożność jelit) jest niedrożność jelita cienkiego lub grubego, która zapobiega i płyn do przejścia.

Niedrożność jelit (niedrożność jelit) - objawy

Przyczyny

niedrożność jelit może wystąpić w wyniku niedrożności mechanicznej - kiedy przepukliny lub guz jest przyczyną zatkania jelit. Lub niedrożność jelit (niedrożność jelit) mogą wystąpić ze względu na fakt, że jelita nie funkcjonują prawidłowo. Jest to typ niedrożności jelit o nazwie porażenna (pseudo-przeszkodowe).

Najczęstsze przyczyny niedrożności mechanicznej jelita cienkiego są:

Najczęstsze przyczyny niedrożności mechanicznej jelita grubego są mechaniczne:

Takie przypadki mogą wynikać z faktu, że jelita nie działają (corecIleus paralityka)
W porażenna, jelita nie funkcjonują prawidłowo z powodu mięśni lub nerwów problemów. wypróżnienia jest znacznie ograniczona lub nie występuje, co utrudnia jedzenie i przepływ płynu płynnie przez układ trawienny.

porażenna może dotyczyć każdej części jelita. Przyczyny mogą obejmować:

Objawy

Objawy niedrożności jelita (niedrożność jelit), obejmują:


Diagnoza

Testy i procedury stosowane do diagnozowania niedrożności jelit należą:

Niedrożność jelit (niedrożność jelit) - Leczenie

Leczenie zależy od przyczyny niedrożności jelit jest spowodowane. Leczenie niedrożności jelita (niedrożność jelit) wymaga hospitalizacji.

Leczenie częściowej niedrożności mechanicznej
Jeśli jest to niedrożności mechanicznej, w którym coś do jedzenia i płyn może jeszcze przejść lekarz może zalecić specjalną dietę ubogą w błonnik, który jest łatwiejsze. Jeżeli przeszkoda nie naprawia się, może być potrzebne leczenie do uwolnienia przeszkody.

Leczenie całkowitej niedrożności mechanicznej
całkowitej niedrożności, że nic nie może przejść przez jelita, zwykle wymagające operacji usunięcia blocaulj. Operacja zwykle obejmuje usunięcie przeszkód oraz że część martwiczych jelita.

Leczenie niedrożności jelita (niedrożność jelit) w przypadku porażenna
Jeśli lekarz stwierdzi, że objawy są spowodowane przez porażenna, a następnie monitorować pacjenta przez dzień lub dwa w szpitalu. porażenna często jest stan tymczasowy, że dostaje odejdzie sam. Jeśli porażenna nie poprawi się w ciągu kilku dni, lekarz może przepisać leki, które powodują skurcze mięśni, które mogą pomóc pokarmu i płynów przechodzi przez jelita.