Przepuklina pachwinowa - zdjęcia

Przepuklina pachwinowa - zdjęcia

copyright:
f.imagehost.org

   

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Przepuklina pachwinowa - występuje, gdy tkanek miękkich zwykle częścią jelita, wystaje poprzez osłabienie dolnej ściany jamy brzusznej. Spowodowane obrzęk może być bolesne, szczególnie podczas kaszlu lub podnoszenia ciężkich przedmiotów.

Niekoniecznie niebezpieczne, przepukliny pachwinowej nie lepiej lub znika sama. Przepukliny pachwinowej może prowadzić do komplikacji zagrażających życiu. Z tego powodu lekarz może zalecić operację naprawy przepuklin pachwinowych jest bolesne i coraz większe. Naprawa przepukliny pachwinowej jest wspólnym zabiegu chirurgicznego.

Przepuklina pachwinowa - objawy

Przyczyny

Niektóre przepukliny pachwinowej nie ma wyraźnego powodu. Ale wielu nastąpić w wyniku:

U mężczyzn występuje zazwyczaj słaby punkt obrzęk wzdłuż kanału. Jest to obszar, w którym powrózka nasiennego, który zawiera nasieniowodów, przewód, który prowadzi plemników, wchodzi do moszny.

Kobiety są bardziej narażone na rozwój przepuklin w kanał udowy, otwarcie w pobliżu pachwiny gdzie tętnicy udowej, żył i nerwów przejść przez kanał.

Objawy

Niektóre przepukliny pachwinowej nie powodują żadnych objawów i może nie wiedzieć, że do momentu znalezienia lekarza, podczas rutynowego badania lekarskiego. Często jednak można zobaczyć i poczuć wyraźne wybrzuszenie stworzony przez jelita. Obrzęk jest zazwyczaj bardziej oczywiste w pozycji stojącej, zwłaszcza jeśli kaszel.

Przepuklina pachwinowa objawy i objawy to:

Objawy u dzieci
przepuklina pachwinowa u noworodków i dzieci z wynikiem słabości w powłoki brzuszne jest obecna od urodzenia. Czasami przepukliny mogą być widoczne tylko wtedy, gdy dziecko płacze, kaszle.


Diagnoza

Badanie jest wystarczające do rozpoznania przepukliny pachwinowej. Lekarz poinformuje o objawy i będzie szukał wypukłości w pachwinie. Ponieważ nogi mogą przepukliny bardziej widoczne, możesz zostać poproszony, aby wstać i był kaszel.

Przepuklina pachwinowa - Leczenie

Jeśli ból pachwiny, zwykle do łagodzenia dolegliwości operacji i uniknąć poważnych powikłań. Istnieją dwa ogólne typy operacji przepukliny:

Zapobiegania

Wad wrodzonych, które mogą prowadzić do przepukliny pachwinowej nie można zapobiec, ale następujące kroki mogą pomóc w zmniejszeniu wygląd przepukliny pachwinowej: