Świnka - zdjęcia

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Świnka - jest infekcją wirusową, która atakuje przede wszystkim ślinianki gruczołów i / lub jeden z trzech par gruczołów ślinowych, znajduje się poniżej i przed uszy.

Ta infekcja może powodować obrzęk jednej lub obu gruczołów ślinianki.

Świnka - objawy

Przyczyny

Sprawa świnki świnka wirus, rozprzestrzenia się łatwo z człowieka na człowieka przez zakażone śliną. Orion może już zarażona osoba kicha lub kaszle, którzy i wejdzie w kontakt z zakażoną śliną. może potrwać w niektórych śwince i naczynia podziału lub kubki. Świnka jest chorobą wirusową, takie jak grypa.

Objawy

Jeden na pięciu zakażonych wirusem świnki nie mają objawów. Potem pojawiają się zwykle około dwóch do trzech tygodni po ekspozycji na wirusa mogą one obejmować:

Najbardziej znane - znak świnki obrzęk ślinianek, co powoduje obrzęk gruczołów ślinowych w prawy policzek. "Świnka" jest najstarszym ekspresji guzki lub obrzęk twarzy.


Diagnoza

Badanie krwi może być konieczne w celu identyfikacji zakażenia wirusowe (Świnka). Badanie krwi może wykryć przeciwciała oreionuli, wskazując, że jest to aktualne lub przebyte zakażenie.

Świnka - Leczenie

Ponieważ świnki jest spowodowana przez wirus, antybiotyki nie są skuteczne w walce z nim. Jak w przypadku wszystkich chorób wirusowych infekcji świnki powinny mieć możliwość przedstawienia swoich zajęć jest samoleczenia. Większość dzieci i dorosłych, jeśli chodzi o recuperaza nieskomplikowany przypadku świnki w ciągu około dwóch tygodni.

Po tygodniu jest uważana za zakażoną osobą nie jest zaraźliwa i może wznowić działalność.

Ostrzegawczy

W zakresie przeciwdziałania szczepionki Orion Orion mogą być wykorzystane. Nie ma konieczności stosowania szczepionki, jeżeli:

Czy szczepionki, jeżeli:

Szczepionka nie jest zalecana dla:

Jeśli masz raka lub choroby krwi lub innej choroby, która wpływa na system odpornościowy, wskazane jest, aby zwrócić się do lekarza przed szczepieniem.

Skutki uboczne szczepionki
Większość ludzi nie ma skutków ubocznych szczepionki. Inni mogą mieć gorączka lub wysypka. Jeden na milion szczepionki mogą powodować ciężkie reakcje alergiczne.