Wirusowe zapalenie wątroby typu E - zdjęcia

Wirusowe zapalenie wątroby typu E - zdjęcia

copyright:
yourstdhelp.com

"Przetłumaczone przez Google Translator
Proszę wybaczyć błędy języka"

Wirusowe zapalenie wątroby typu E jest chorobą zakaźną, ostre zapalenie wątroby. Nie rozwija się w chorobę przewlekłą.


Wirusowe zapalenie wątroby typu E - objawy

Przyczyny

Wirusowe zapalenie wątroby typu E jest spowodowane przez wirus zapalenia wątroby typu E, który znajduje się w kale osoby zakażonej. Transmisja wirusa zapalenia wątroby typu E dzieje się zazwyczaj, gdy ktoś został picia wody zanieczyszczonej odchodami, nawet tylko z mikroskopijnych śladów osób zakażonych. ognisk Major zwykle dzieje się w regionach świata, gdzie warunki sanitarne są biedni.

Kilka przypadków zapalenia wątroby typu E wynikać z osobą kontaktową do innej osoby, ale nie ma dowodów, że wirus może rozprzestrzeniać się poprzez kontakty seksualne. Przekazanie przez krew, jest bardzo rzadkie.

Objawy

Nie wszystkie osoby zakażone wirusem zapalenia wątroby typu E pojawi się objawów. Jednak po 3 do 8 tygodni po zakażeniu, objawy mogą nie mieć następujące objawy:


Diagnoza

badanie krwi w celu wykazania obecności przeciwciał przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu E. Jednakże badanie nie jest dostępna w wielu krajach.

Wirusowe zapalenie wątroby typu E - Leczenie

Nie ma leków stosowanych w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu E. W łagodniejszych przypadkach, służby zdrowia określają, zwykle, dużo płynów i diety. Chociaż organizm walki typu E, człowiek powinien unikać leków, które mogą uszkodzić wątrobę. Chorzy powinny także unikać alkoholu w okresie zdrowienia, jak również alkoholu może uszkodzić wątrobę.

Zapobiegania

Najlepszym sposobem, aby zapobiec zakażeniu wirusem zapalenia wątroby typu E jest uniknięcie skażonej wody, zwłaszcza podczas podróży w krajach, gdzie zapalenia wątroby typu E jest powszechne.

Obecnie nie ma zatwierdzonego szczepionki na zapalenie wątroby typu E.